Категорія: Будинок

Ватсон

Це цибулинна рослина відносять до сімейства ірисових. Батьківщина - Південна Африка. Листя мечоподібні. Квіти різних рожевих і червоних відтінків, мають форму зігнутої трубки. Цвітуть з березня по вересень. Висота рослини 1-1,5 м. Її родичами є іриси, гладіолуси, фрезії, крокуси, крокосмія і іксія.
офиопогон
офиопогон
Невисока трав'яниста рослина з лінійними листям, з білими або ліловими квітками на прямостоячих стрілках. Поширений офиопогон з строкатим листям в золотисто-жовтих і серебрістобелимі смугах. Розмножують діленням старих рослин. Вирощують в горщиках в суміші перегнійно-листової землі з дернової.
Новорічний креатив: подарунки своїми руками! (майстер клас)
Новорічний креатив: подарунки своїми руками! (майстер клас)
"Що подарувати на Новий рік?" - це питання хвилює багатьох. Саме тому передноворічні розпродажі так популярні, а шопінг перед святом знаходить фантастичний розмах. Якщо ви хочете зробити своїм близьким оригінальний і красивий презент, зовсім не обов'язково годинами блукати по магазинах. Скористайтеся майстер-класом Passion.
бересклет
бересклет
Витривала вічнозелена кімнатна рослина, частіше з строкатим листям. Розмножують зазвичай живцями. Склад землі: 2 частини дернової, 2 частн торф'яної і по 1 частини листової і перегнійної. До тепла кімнат і до заходам догляду невибагливий, досить витривалий. Добре виносить обрізку, тому його вирощують в тій чи іншій архітектурній формі (крона у вигляді піраміди, куба, кулі і т.
Кипарис
Кипарис
Хвойна рослина. Вирощують пірамідальний кипарис зі стрункою, вузької, колонновидной кроною і горизонтальний кипарис з широкою кроною і гілками, розташованими горизонтально. Розмножують насінням і живцями, садять в землю, що складається з 2 частин дернової, 2 частин листової і 1 частини торф'яної. Влітку можна утримувати на балконах і верандах під легкої притенкой, взимку - в прохолодних приміщеннях при температурі 10-12 градусів або на підвіконнях у звичайних кімнатах при помірній поливанні.
лавровишня
лавровишня
Швидко зростаюча вічнозелена деревна рослина з великими, шкірястими, блискучими темно-зелений листям. Розмножують насінням, живцями, відводками і кореневими нащадками. Вирощують і містять так само, як і благородний лавр. Містять в діжках у важкій дернової землі, удобреному перегноєм і роговими стружками.
Новорічна ялинка: натуральна або штучна?
Новорічна ялинка: натуральна або штучна?
Яку ялинку поставити на Новий рік: натуральну або штучну? Саме з таким питанням звернулися соціологи до росіян. Виявилося, що в цьому році більшість росіян віддадуть перевагу штучним новорічним красуням. Так, 53% опитаних відмовляться від натуральних ялинок на користь ненатуральних.
вирощування перцю
вирощування перцю
Стручковий перець - це мініатюрна рослина висотою до 20 см. Воно дуже швидко росте. Зацвітає в перший же рік і дає плоди. Стручки зовсім маленькі (2-2,5 см). Беруть 2 - 3 насінини з стручка і садять в горщик із звичайною садовою землею. Поливають помірно, не допускаючи пересихання. Рослина швидко йде в ріст і незабаром зацвітає, утворюючи дрібні білі зірчасті квітки.
Тис (червоне дерево)
Тис (червоне дерево)
Вічнозелена хвойна рослина. На Кавказі вирощують червоне дерево, що має багато різновидів з біло-рябої, жовто-рябої хвоєю. Розмножують насінням, живцями і відводками. Легко формується. Вирощують в горщиках і діжках в землі, що складається з 3 частин дернової, 1 частини листової і 1 частини торф'яної.
Смолосемяннік (піттоспорум)
Смолосемяннік (піттоспорум)
Вічнозелені рослини в шкірястими глянсуватими листям і мідними білими запашними квітками. Цвіте навесні. Розводять смолосемяннік Тобіра в квітками, що володіють запахом помаранчі, і повалити смолосемяннік з довгасто-еліптичними, хвилястими листами. Перший зимує в прохолодних приміщеннях, другий - в теплих.
Пентас
Пентас
Пентас з сімейства маренових родом з тропічної Африки. Це дуже гарний чагарник з звезчатимі квітками. Квіти лілово-рожевого, білого, червоного, рожево-бузкового кольору, нагадують квіти бувардія. Цвіте в будь-який час року, але частіше восени і взимку. У культурі Пентас ланцетоподібний (P.lanceolata).
Чверть жінок кине чоловіка заради домашнього вихованця
Чверть жінок кине чоловіка заради домашнього вихованця
Ось так відданість! Якщо домашнього вихованця виявився не до душі новий чоловік господині, то кожна четверта жінка готова розлучитися з-за цього зі своїм кавалером. Саме такі дані були отримані в ході дослідження, проведеного британською організацією з охорони здоров'я тварин NOAH. А ось чоловіки по відношенню до своїх домашніх улюбленців виявилися менш відданими - лише 12% представників сильної статі готові висловити солідарність зі своїм котом або собакою.
рокитник
рокитник
Рокитник (Cytisus) ще називають "золотим дощем", так як в кінці зими або навесні на кінцях дуговидно вигнутих пагонів з'являються кисті запашних жовтих квітів. Відноситься рокитник до сімейства бобових і родом з південної Європи. У продажу найчастіше можна зустріти C.canariensis і C.racemosus. Взимку рослину містять в світлому приміщенні, а влітку виносять на відкрите повітря.
гризелінія
гризелінія
Невисока вічнозелена рослина з звивистими втечами; листя блискучі, светлозеление, з хвилястими краями; дуже стійко в кімнатних умовах. 3імует добре як в прохолодних, так і теплих кімнатах, легко переносить обрізку гілок. Зустрічається прибережна гризелінія, розмножувана живцями в лютому - березні.
хлорофітум
хлорофітум
Красиве ампельна рослина з лінійними або мечовидним листям з поздовжніми строкатими смужками. Утворює довгі пониклі квітконоси, на кінцях яких виникають дітки (розетки листя) з повітряними корінням, останні для розмноження навесні відокремлюють разом з корінням і садять в горщики в супіщану дернову землю.
Як підготувати житло до приїзду гостей
Як підготувати житло до приїзду гостей
Після того як ви визначилися з вибором кімнати або її частини, в якій запропонуйте жити вашому гостю, звільніть простір від зайвих речей, які можуть йому заважати. Наприклад, з кімнати дорослої дитини, який живе окремо, на час можна винести колекцію дисків, старі іграшки, гітару з порваній струною, ну і прасувальну дошку, яка там завжди стоїть.
куркулиго
куркулиго
Красиве кімнатна рослина з довгими складчастими листям. Вирощують похилу куркулиго. Розмножують кореневими паростками, які оброблять навесні при пересадці великих рослин. Вирощують в землі з рівних частин дернової, листової і торф'яної, в посуді з хорошим дренажем. Рослина теплолюбива і світлолюбна, але влітку від яскравих променів сонця притеняют.
Аденокарпус
Аденокарпус
Аденокарпус відноситься до сімейства Метеликові. Гарний розлогий чагарник з рясними запашними темно-жовтими квітками, зрідка світло-червоними і трилопатевими листям. Цвіте навесні. У культурі частіше поширений аденокарпус фоліолозус. Не варто садити рослина у великі горщики. Обов'язково забезпечте йому хороший дренаж і водопроницаемую землю.
Мімоза
Мімоза
Мімоза відноситься до сімейства мімоз. Проісхожденіе- Середня та Південна Америка. Ця рослина швидше тепличне, ніж кімнатна, воно вимагає багато тепла і вологи, а ** сухе повітря ** в квартирах не підходить для мімози. У мімози дуже цікаві листи, при дотику вони згортаються і опускаються. Вночі вони завжди згортаються.
РЕО
РЕО
РЕО відноситься до сімейства коммелінових і родом з Центральної Америки і Мексики. Це потужне рослина з товстим стеблом, від якого відходять м'ясисті ланцетні листя: знизу пурпурні, зверху блискучі зелені. У висоту рослина досягає 0,5 м. У пазухах нижніх листків сидять дрібні білі квіти. У культурі представлений єдиний вид R.
Падуб (ІЛЕКС)
Падуб (ІЛЕКС)
Вічнозелена рослина з шкірястими, колючими листям, з білими квітками і з червоними ягодообразнимі гостинцями, що дозрівають восени. У кімнатах вирощують дуже тіньовитривалий рогата падуб, парагвайський падуб, більш вимогливий до світла, і звичайний падуб з виїмчастими колючезубчатими листям.