Skip to main content

Будинок

дендробіум

Дендробіум відноситься до родини орхідних. Родина - від Кореї і Японії до Австралії. Назва рослини походить від двох коренів "dendron" - дерево, "bios" - життя в перекладі з грецького. Видів дендробіумів дуже багато, вони відрізняються і за зовнішнім виглядом, і по вирощуванню. Деякі скидають на зиму листя, інші залишають.
Каталог ІКЕА 2016:
Каталог ІКЕА 2016: "Нові ідеї є"
Новий Каталог ІКЕА - це яскраві історії і барвисті фотографії про те, що відбувається в будинку, де важливу роль відіграють кухні. Весь Каталог повний надихаючих ідей, які допоможуть людям змінити повсякденне життя на краще: тут представлена ​​вся інформація про нові колекції і оновленому асортименті товарів для будинку.
каладіум
каладіум
Каладіум відноситься до сімейства ароїдних і родом з тропічної Америки. Сортів каладиума безліч, і в різних довідниках назви можуть змінюватися. Можна зустріти C.hortulanum candidum з білими листям і зеленими прожилками на них, C.hortulanum Rosebud з червоно-зеленим листям. А у сорту Triomphe de Compte на червоно-зелених листах дрібні білі прожилки, немов невеликі цятки.
15 новинок для кухні та господарства, які вас порадують
15 новинок для кухні та господарства, які вас порадують
Килимок забезпечить оптимальний рівень вологості для зберігання продуктів харчування. Завдяки грамотній циркуляції повітря свіжість фруктів і овочів збережеться надовго. А якщо ви не знаєте, як краще сушити посуд, то антибактеріальний килимок стане в нагоді і для цієї мети. Силіконові кришки-плівки Завдяки високій еластичності розтягуються силіконові кришки герметично закривають посуд різного діаметру і дозволяють зберігати продукти без доступу повітря.
17 аксесуарів для дому - корисних і просто милих
17 аксесуарів для дому - корисних і просто милих
Зручний мішок, щоб складати в нього білизну або шкарпетки не тільки вдома, але і в подорожі: чи не шукати їх по всьому валізі! Сюди ж можна складати брудні речі - кумедна риба просто проковтне їх! Так речі в зручному форматі легко транспортуються до будинку і пральної машини. Дуже функціональна штука.
25 ідей для саду
25 ідей для саду
Влітку ми дуже багато часу проводимо на свіжому повітрі, особливо в саду на своїй присадибній ділянці або на дачі. Тому нам, безумовно, хочеться, щоб це місце стало комфортним і затишним для перебування. Як зробити його таким? Passion.ru пропонує 25 ідей для оформлення саду. Головний елемент красивого саду, звичайно, квіти.
25 ідей для сучасної спальні
25 ідей для сучасної спальні
Від якості нашого сну залежить те, як пройде весь наш день. Тому спальня повинна бути не тільки стильно оформленої, але і зручною, затишною. Як поєднувати ці дві якості, показує Passion.ru. Багато що залежить від правильно обраної кольорової палітри. Якщо ви любите пастельні тони, то вони повинні знаходитися в одній колірній гамі в поєднанні з одним-двома контрастним відтінком.
6 ідей для новорічного інтер'єру
6 ідей для новорічного інтер'єру
Новий рік - єдине свято, заради якого ми готові на будь-які перевтілення інтер'єру! Прикрашати своє житло напередодні цього свята - суцільне задоволення, але всім нам хотілося б свіжих ідей і чогось новенького. Passion.ru пропонує розглянути варіанти! Яким повинен бути новорічний інтер'єр-2009?
Чверть жінок кине чоловіка заради домашнього вихованця
Чверть жінок кине чоловіка заради домашнього вихованця
Ось так відданість! Якщо домашнього вихованця виявився не до душі новий чоловік господині, то кожна четверта жінка готова розлучитися з-за цього зі своїм кавалером. Саме такі дані були отримані в ході дослідження, проведеного британською організацією з охорони здоров'я тварин NOAH. А ось чоловіки по відношенню до своїх домашніх улюбленців виявилися менш відданими - лише 12% представників сильної статі готові висловити солідарність зі своїм котом або собакою.
акація
акація
Акацію відносять до сімейства Метеликові. Родом ця красуня з Австралії. Це гарний чагарник з ніжною зеленню і жовтими, рідше білими квітами. Листя можуть бути сложноперістие або філлодіямі (лістообразние черешки). Квіти зібрані в кулястих або подовжених голівках або колосках, мають приємний запах.
адиантум
адиантум
Адиантум відноситься до сімейства птерісових. Батьківщина цього папороті - Південна Америка. Це крихке невисока рослина з ніжними листочками на тоненьких черешках. У деяких видів листочки забарвлені в жовто-зелений колір, у інших мають світло-червоне забарвлення. Найбільш поширений адиантум венерин волосся, адиантум Радді, адиантум мелковолосістий.
Адроміскус
Адроміскус
Адроміскус відноситься до сімейства Товстолисті. Батьківщина рослини - Південна Африка. Це невелика рослина з м'ясистим листям, хвилястими по краях і зібраними в розетку. У деяких видів листя поцятковані пурпурними плямами, а червонуваті волоски біля основи в дійсності є повітряними корінням.
Агава
Агава
Безстебельна рослина або з дуже коротким стволом, в своєрідними м'ясистим, у деяких видів дуже великими, зібраними в розетку листям, що закінчуються міцною колючкою; колючими бувають і краю листа. Цвітуть рідко, деякі один раз в житті, після чого гинуть. У кімнатах частіше вирощують американську агаву з зеленими, золотистими, строкатими і інших забарвлень листям.