Skip to main content

Відносини

Сімейні сварки: як перестати з'ясовувати стосунки і почати жити

Коли один з вас намагається, а другий ні, можна вмовляти, присідати в кніксенах, підшукувати сувору аргументацію і ласкавий підхід, а потім рассвірепеть і почати палити партнера напалмом. І в підсумку з'ясувати, що жоден з цих методів не працює. Що ж робити? Підстелити соломки Найзавбачливіші з нас спочатку зв'язуються тільки з тими, у кого взагалі не доводиться випрошувати нескінченних поступок.
8 високооплачуваних професій з низьким рівнем стресу
8 високооплачуваних професій з низьким рівнем стресу
Арт-директор Обов'язки: відповідальність за візуальний стиль і зображення в журналах, газетах, на упаковках, а також в кіно і телевізійних постановках. Цей творчий працівник не мислить штампами, а кожен день фонтанує новими ідеями і нестандартними художніми концепціями. Зазвичай їм дають повну свободу дій, тому арт-директора зазвичай не викликаються на килим, що не вислуховують невдоволення начальства і не займаються рутинною роботою.
5 простих прийомів, щоб мотивувати чоловіка заробляти більше
5 простих прийомів, щоб мотивувати чоловіка заробляти більше
Змусити можна, але можна мотивувати. І це не просто питання термінології. Головна перевага мотивації полягає в тому, що чоловік отримує можливість самостійно приймати рішення. Завдання жінки при цьому - делікатно підштовхнути його в правильному напрямку. Кілька простих прийомів допоможуть вам зберегти мир і спокій в родині, а також дозволять вашому обранцеві знайти можливість реалізувати свій творчий хист.
Олена Володимирська про те, як відрізнити втому від професійного вигорання
Олена Володимирська про те, як відрізнити втому від професійного вигорання
Виділяють п'ять основних симптомів професійного вигорання. Якщо ви виявили у себе три, то цього достатньо, щоб стверджувати: ви відчуваєте емоційне спустошення, викликане роботою. Що з перерахованих нижче ознак характерно для вашого стану? Відпустка не допомагає Важливо відзначити, що мова йде про повноцінній відпустці, який триває не менше двох тижнів.
5 щоденних практик, які допоможуть отримати бажане
5 щоденних практик, які допоможуть отримати бажане
Візуалізують. Психологи запевняють, що найдієвіший спосіб домогтися бажаного - уявити, що воно у вас вже є. Можна, наприклад, створити спеціальну карту бажань, тільки в процесі виконання не забудьте чітко сформулювати свої мрії, плани і цілі. Інакше на виході можна отримати зовсім не те, що ви очікували.
5 сценаріїв щасливого Різдва, коли ви вже дуже давно разом
5 сценаріїв щасливого Різдва, коли ви вже дуже давно разом
Ви вже відзначали Новий рік вдома і в гостях, за містом і за кордоном, з батьками і з дітьми ... За багато років спільного життя ви перепробували, здається, все. І зараз намагаєтеся винайти щось зовсім уже екстраординарне. По-перше, не перестарайтеся: головне - не втомитися до початку свята. А по-друге, ось ще кілька порад перед реалізацією плану: Чи варто переконатися, що коханий підтримає вашу ідею.
7 способів виглядати розумніше, ніж ви є насправді
7 способів виглядати розумніше, ніж ви є насправді
Уявіть, що в компанії спалахує обговорення книги "Війна і мир" або "Гордість і упередження" - в загальному, класики, яку ви не читали. Що ви віддасте перевагу зробити в цій ситуації? А) тихо слухати, Б) поміняти тему або під слушним приводом відійти, В) вставити свої п'ять копійок, щоб виглядати людиною знаючим.
9 правил, щоб подобатися іншим з першого погляду
9 правил, щоб подобатися іншим з першого погляду
Здається, навіщо витрачати безцінний час на стандартні запитання про справи і на обговорення погоди? Але, як з'ясували вчені, такі діалоги розігрівають взаємний інтерес і допомагають впоратися з першою незручністю. Відкладіть телефон Дослідження показують, що кожен раз, коли ви відволікаєтеся на дзвінки або повідомлення, ви рушіте довіру.
9 ознак того, що ви надзвичайно розумні
9 ознак того, що ви надзвичайно розумні
Відкриття 2011 роки доводять: музичну освіту позитивно впливає на психічні здібності як дітей, так і дорослих. Наприклад, школярі, які володіють грою на якомусь інструменті, виконують тести з читання і правопису краще за однокласників. У людей похилого віку, які в юності брали уроки музики, слухова і зорова пам'ять краще, ніж у їхніх однолітків, у яких не було таких класів.
діапазон прийнятності
діапазон прийнятності
У всіх у нас різні сексуальні уподобання, і що для однієї людини здається нормою, для іншого може бути верхом збочення. Де ж межа? І що робити людям з різними уявленнями? Діапазон прийнятності - чітке усвідомлення прийнятних форм сексуальної поведінки. Сексуальне збудження можливо лише за умови того, що межі прийнятності не порушені.
Чи готові ви до ЄДІ? Давайте перевіримо
Чи готові ви до ЄДІ? Давайте перевіримо
Вчителі теж бояться: рейтинг школи залежить від кількості "стобалльніков". Діти, може, і не боялися б, але батьківські та вчительські страхи обрушуються на них з двох сторін і створюють відчуття тотального жаху. Власне, уявлення мас про Єдиний держіспитів вельми неконкретні і зводяться до двох взаємовиключних пунктам: Це іспит для дурнів: знати нічого не треба, треба тупо розставляти галочки в клітинах.
Комп'ютерні 3D-ігри небезпечніше, ніж 2D
Комп'ютерні 3D-ігри небезпечніше, ніж 2D
Американські психологи повідомляють: у людей, що грають в жорстокі 3D-відеоігри, спостерігається більше симптомів роздратування і гніву, ніж у тих, хто грає в традиційні двомірні гри. Це пов'язано з тим, що на відміну від шанувальників 2D-шутерів, любителі 3D-ігор відчувають себе так, ніби вони в буквальному сенсі присутні в віртуальному просторі.
контрацепція
контрацепція
Винайдено безліч способів попередження небажаної вагітності. Тому, вивчивши у свого гінеколога всі плюси і мінуси того чи іншого методу контрацепції щодо свого організму, можна без проблем підібрати найбільш зручний для себе спосіб. Контрацепція - протизаплідні засоби, багато з яких служать методом захисту від ЗПСШ.