Категорія: Материнство

Передчасні пологи

Зазвичай майбутня мама уявляє собі поява свого малюка на світ у всіх подробицях. І, вже звичайно, через повних дев'ять місяців. Тим не менш, завжди існує ризик передчасних пологів. Передчасні пологи - пологи, що наступили між 28-й і 38-м тижнями вагітності. (Популярна медична енциклопедія) Причинами передчасних пологів найчастіше є внутрішньоутробні інфекції і гормональна недостатність.
Аспірин і вагітність
Аспірин і вагітність
Практично будь-які ліки, що приймаються під час вагітності, можуть надати той чи інший вплив на плід, в тому числі і аспірин, який приймають з різних причин, іноді в поєднанні з іншими препаратами. Ацетилсаліцилова кислота - лікарський засіб, що надає аналгезуючу (знеболюючу), жарознижувальну, протизапальну і антиагрегационное дію.
двомірне УЗІ
двомірне УЗІ
Метод УЗД як такої заснований на відображенні ультразвукової хвилі від тканин організму, уловлюванні приладом відбитого сигналу і одержанні на екрані площинного зображення органів, через які пройшов ультразвук. Двомірне УЗІ, до якого ми вже встигли звикнути, дає результати високої точності, проте, вони зрозумілі тільки фахівцеві.
Гірудотерапія в лікуванні безпліддя
Гірудотерапія в лікуванні безпліддя
Гірудотерапія - лікування п'явками, древнє природний засіб боротьби з багатьма недугами. В даний час механізми дії п'явок на людський організм детально вивчені. Зокрема, в рішенні питань безпліддя гірудотерапія не має собі рівних. Ефективність методу пов'язана не тільки зі здатністю п'явок викликати капілярна кровотеча, зменшуючи цим венозне повнокров'я ураженої ділянки і відновлюють мікроциркуляцію.
Зайва вага і пологи
Зайва вага і пологи
Акушери і гінекологи попереджають майбутніх мам про те, що не можна набирати велику вагу під час вагітності. Надлишкова маса тіла становить ризик для здоров'я, як мами, так і дитини. Нещодавно фахівці з університету Ліверпуля з'ясували, як зайву вагу мами ускладнює пологи. Статистика показує, що пологи повних жінок тривають довше, ніж у жінок з нормальною вагою.
Сексуальне утримання і зачаття
Сексуальне утримання і зачаття
Раніше вчені говорили, що сексуальна помірність збільшують шанси на зачаття. Однак сучасні дослідження показують, що це не так. Розвінчаний поширений міф про те, що сексуальний пост збільшує шанси зачаття. Спостереження європейських фахівців свідчать про зворотне - довга відсутність сексу знижує шанси завагітніти.
Гіпотиреоз і вагітність
Гіпотиреоз і вагітність
Захворювання щитовидної залози можуть виникнути як через надлишок, так і з-за нестачі тиреоїдного гормону. Недолік тиреоїдного гормону називається гіпотиреозом. Гіпотиреоз - недостатність функції щитовидної залози. Причини: захворювання залози, ураження гіпофіза і ін. (Радянський енциклопедичний словник) Недолік тиреоїдного гормону - гіпотиреоз - зазвичай викликаний захворюванням аутоімунного походження.
Меконій в навколоплідних водах
Меконій в навколоплідних водах
Меконій, або первородний кал є залишками навколоплідної рідини, що не були засвоєні травною системою плода. Ця речовина від чорно-зеленого до світло-коричневого кольору, яке виділяється з товстої кишки дитини за кілька днів до пологів, в процесі пологів і після народження дитини.
Мої легкі пологи
Мої легкі пологи
Було це в грудні 1999 року. Я чекала появи на світло свою другу дитину і, звичайно ж, лягла в пологовий будинок заздалегідь. Передбачалося, що народити я повинна числа 7-го грудня, але цього чомусь не сталося і лікарі вирішили почекати. 18 грудня біля чоловіка день народження, і я сподівалася, що до цього дня мене з малятком вже випишуть, але вона не поспішала.
маловоддя
маловоддя
Під терміном "маловоддя" мається на увазі недостатня кількість навколоплідних вод під час вагітності. Маловоддя зустрічається значно рідше, ніж багатоводдя. Як відомо, загальний обсяг навколоплідних водзавісіт від терміну вагітності. Зокрема, в 10 тижнів обсяг навколоплідних вод при нормальній вагітності становить 30 мл, в 14 тижнів - 100 мл, в 37-38 тижнів - від 600 до 1500 мл.
Антиоксиданти і вагітність
Антиоксиданти і вагітність
Серед вчених розгорілася суперечка на тему того, як антиоксиданти впливають на репродуктивну функцію жінки. Ще недавно британські експерти з Cochrane Library заявляли, що антиоксиданти сприяють зачаттю, але тепер ці висновки повністю спростовані. Група вчених під керівництвом професора Нави Декель з Відділення біологічного регулювання США провела експеримент.
багатоводдя
багатоводдя
Під терміном "многоводие" мається на увазі надмірну кількість навколоплідних вод під час вагітності. Багатоводдя зустрічається значно частіше, ніж маловоддя. Як відомо, загальний обсяг навколоплідних вод залежить від терміну вагітності. Зокрема, в 10 тижнів обсяг навколоплідних вод при нормальній вагітності становить 30 мл, в 14 тижнів - 100 мл, в 37-38 тижнів - від 600 до 1500 мл.
Шкірний покрив плода
Шкірний покрив плода
Шкіра вашої дитини розвивається з двох шарів: зовнішнього - епідермісу і внутрішнього - дерми. На самому початку ембріон покритий одним шаром клітин. На 20-му тижні, цих шарів в епідермісі вже чотири. На одному з них нанесені лінії - в майбутньому вони сформують неповторний, генетично обумовлений візерунок на долонях, пальцях і стопах.
діабет вагітних
діабет вагітних
Організм майбутньої мами намагається всіма силами забезпечити малюка необхідними йому речовинами. Для цього він прискорює свій обмін речовин. Але все обмінні процеси тісно взаємопов'язані. Одне-єдине метаболічне порушення викликає захворювання, що зачіпає весь організм. Найпоширенішим і одним з найбільш неприємних обмінних захворювань є цукровий діабет.
Кава і зачаття
Кава і зачаття
Ні для кого не є секретом, що обмеження ряду продуктів негативно впливає на організм і здоров'я людини. Проте, обмеження ряду продуктів під час планування вагітності є необхідною умовою народження здорової дитини. До таких продуктів належить і всіма улюблену каву. Кава (від араб.
пуповина
пуповина
Пуповина або пупковий канатик (лат. Funiculus umbilicalis) - довгий шнур, що з'єднує ембріон, а потім плід з материнським організмом. (Вікіпедія) Такий стеблинка по суті зустрічається у всіх мають зародкові оболонки хребетних, але часто він буває надзвичайно укорочений і не заслуговує назви шнура, але у людини досягає надзвичайної довжини.
неонатальний скринінг
неонатальний скринінг
Неонатальний скринінг є медичної діагностичної технологією суцільного безвиборочного лабораторного обстеження всіх новонароджених на деякі захворювання обміну речовин, покликаної забезпечити своєчасне виявлення та початок лікування хворих дітей з метою запобігання їх інвалідизації.
Комп'ютерна томографія під час вагітності
Комп'ютерна томографія під час вагітності
Комп'ютерна томографія - це форма спеціалізованого рентгенівського обстеження. Дана технологія має на увазі комп'ютерну обробку даних рентгенівського обстеження. Рентгенологічне дослідження - дослідження органів і тканин за допомогою рентгенівського випромінювання. В медицині застосовується з метою розпізнавання (діагностики) багатьох пошкоджень і захворювань людини.
Тонзиліт і вагітність
Тонзиліт і вагітність
Немає жодної людини, у якого б жодного разу не боліло горло. Одна з основних проблем - хронічний тонзиліт - захворювання з локалізацією хронічного вогнища інфекції в піднебінних мигдалинах, з періодичним загостренням у вигляді ангіни. На проблему хронічного тонзиліту слід звернути ососбо увагу жінкам, які планують завагітніти.
Одяг та взуття для вагітних
Одяг та взуття для вагітних
Речі для періоду очікування малюка можна зшити або перешити зі звичайних, включаючи одяг чоловіка, взяти у екс-вагітних напрокат - в загальному, проблеми "що одягти і де взяти", на сьогодні немає. Чекаючи на дитину, можна не змінювати улюбленому стилю, стежити за модними новинками, головне - дотримуватися базові правила, які дозволять вам і вашому малюкові відчувати себе комфортно і безпечно.
Плановий кесарів розтин
Плановий кесарів розтин
Кесарів розтин - оперативне розсічення вагітної матки з метою вилучення плоду. Існує версія, що таким способом був витягнутий давньоримський полководець, державний діяч і письменник Юлій Цезар (Кесар), звідси і назва операції. (Популярна медична енциклопедія) Планове кесарів розтин Іноді кесарів розтин планується заздалегідь за наявними медичними показаннями.