Категорія: Гороскоп

Сумісність: він - Лев, вона - Близнюки

На початку вашого багатообіцяючого знайомства ви будете захоплюватися один одним. Ти побачиш у ньому представницького чоловіка, який виведе тебе в світ, а ти любиш різні презентації і прийоми. Інші жінки будуть заздрити тобі, а це полестить твоєму жіночому марнославству - тобі теж притаманна ця риса, зізнаєшся ти в цьому чи ні.
Гороскоп на квітень для Рака (22 червня - 22 липня)
Гороскоп на квітень для Рака (22 червня - 22 липня)
Можливий і застій у справах, які до цього йшли досить успішно і обіцяли якісь приємні бонуси. І якщо в стосунках з близьким оточенням в третій декаді все налагодиться, то на роботі труднощі очікуються протягом усього місяця. Крім того, ви будете вкрай болісно сприймати зміни, особливо ті, на виникнення і перебіг яких особисто ви вплинути не в змозі.
Близнюки - як уникнути нудьги. Як його утримати?
Близнюки - як уникнути нудьги. Як його утримати?
Чоловік-близнюк залишиться з тобою тільки в тому випадку, якщо ти даси йому таку свободу, яку він захоче. У той же час ти постійно повинна бути його партнеркою в інтелектуальному відношенні, тому що цей бік контактів він цінує понад усе. Будь завжди в курсі подій, інакше можеш викликати у нього зниження інтересу до твоєї персони.
Діва - як пробудити його почуття?
Діва - як пробудити його почуття?
Чоловік-Діва досить вибагливий. Він проявляє до своєї обраниці виняткову вимогливість, бажаючи бачити її ходячим досконалістю. Саме тому він постійно робить зауваження, критикує, повчає, розраховуючи наблизити супутницю життя до своїх уявлень про ідеальну жінку. Розмовляючи зі своїм коханим, старайся йому сподобатися, але, боронь боже, не перестарайся.
Овен - як уникнути нудьги. Як його утримати?
Овен - як уникнути нудьги. Як його утримати?
Як ти вже знаєш, твій обранець належить до жахливо імпульсивним людям. Найчастіше він діє занадто поспішно, не замислюючись над можливими наслідками. Тому вельми непросто знайти якийсь універсальний метод, який гарантує спокійне життя і утримує від небажаних вчинків. Під впливом миттєвих поривів Овен здатний прийняти рішення одружитися або, навпаки, розлучитися, може закохатися або робити все, щоб від тебе позбутися.
Стрілець - який він в інтимних відносинах?
Стрілець - який він в інтимних відносинах?
Чоловік-Стрілець - чудовий, фантастичний, винахідливий коханець, який любить секс сам по собі. Його еротичного таланту вистачить на двох, і він без зусиль знайде оптимальний варіант відносин, коли обидві сторони отримають максимальне задоволення! Він інтуїтивно відчуває, що в даний момент принесе задоволення його обраниці, обожнює любовні ігри незалежно від ступеня серйозності відносин з партнеркою.
Стрілець - як пробудити його почуття?
Стрілець - як пробудити його почуття?
Твій Стрілець вважає себе вільним від будь-якої залежності. Властива йому глибока віра у всемогутню волю дозволяє йому дихати на повні груди навіть тоді, коли обставини складаються проти нього. Щоб сподобатися йому, ти повинна переконати його, що ти теж не виносиш ніяких наказів і заборон.
Телець - як уникнути нудьги. Як його утримати?
Телець - як уникнути нудьги. Як його утримати?
Телець ніколи не діє поспішно, не приймає необдуманих рішень. Якщо йому не захочеться бути з тобою, це почуття буде зріти в ньому повільно, але вірно. Ось він все частіше критикує твою поведінку - це повинно послужити для тебе предупредітетьним сигналом. Чи не ігноруй його зауважень, гарненько їх обміркуй і роби все, щоб повернути його розташування.
Гороскоп любові на квітень для Козерога (22 грудня - 19 січня)
Гороскоп любові на квітень для Козерога (22 грудня - 19 січня)
Не виключено, що цією людиною виявиться той, з ким ви пов'язані діловими відносинами, і хто з незрозумілих вам причин вас дратує. Велика ймовірність, що несподівано спалахнули почуття змусять вас змінити свою поведінку, перестати зневажати цього індивіда, а він від подиву і на знак вдячності відповість вам взаємністю.
Гороскоп любові на квітень для Рака (22 червня - 22 липня)
Гороскоп любові на квітень для Рака (22 червня - 22 липня)
Велика ймовірність, що якась людина в повній мірі оцінить ваші гідності, упевниться у вашій надійності і побажає бачити вас дружиною (чоловіком). Правда, ви, швидше за все, далеко не відразу серйозно сприймете його домагання, йому доведеться доводити, що і він для вас є такий же блискучої партією, як і ви для нього.
Гороскоп любові на квітень для Овна (21 березня - 20 квітня)
Гороскоп любові на квітень для Овна (21 березня - 20 квітня)
Велика ймовірність, що поруч з вами з'явиться людина, яка спочатку підійде вам за всіма параметрами, буде вести себе з вами так, щоб ви зрозуміли серйозність його намірів, вразить вас своїм інтелектом і якимись особливими досягненнями. І не виключено, що вже в кінці місяця ви з ним приймете найперше і дуже важливе для майбутнього спільне рішення.
Гороскоп на квітень для Риб (19 лютого - 20 березня)
Гороскоп на квітень для Риб (19 лютого - 20 березня)
І багато в чому вони стануть можливими завдяки вашій повній слухняності важливим персонам. До того ж вам, швидше за все, треба буде реалізовувати якісь приватні задуми, що не мають відношення до роботи, але потребують сприяння людей, з якими ви часто перетинаєтеся в діловому просторі, наприклад, колег або замовників.
Чоловік-Водолій: ці 7 таємниць поліпшать ваші відносини
Чоловік-Водолій: ці 7 таємниць поліпшать ваші відносини
Якщо ви мрієте по понеділках ходити разом в спортзал, по середах вечеряти у ваших батьків, а по суботах зустрічатися з друзями, то Водолій не протримається з вами і місяці. Йому потрібна спонтанність. Він може розбудити вас вночі, щоб відправитися на прогулянку під зорями. Або в останній момент, коли у вас на руках вже є квитки в Пітер, запропонує махнути на Байкал.
Рак - який він в інтимних відносинах?
Рак - який він в інтимних відносинах?
Еротичні очікування чоловіки-Рака, можна сказати, невигадливі. Для нього не так важливий сам статевий акт, як обстановка, в якій він відбувається. Всілякі ласки, секрети, повіряти на вухо, ніжні слова він цінує набагато більше, ніж саму інтимну близькість. Для нього немає нічого важливішого ласкавого погляду, легкого дотику, скороминущого поцілунку - все це створює необхідну для нього ауру.
Козеріг - який він в інтимних відносинах?
Козеріг - який він в інтимних відносинах?
Секс відіграє другорядну роль в житті чоловіка-Козерога. І зовсім не тому, що емоційні переживання йому чужі або навіть діють на нього відштовхуюче, просто вони займають не найбільше місце в його житті. Найімовірніше, йому важко розділяти чуттєву любов і духовну - і він не може сильно захопитися жінкою, якщо немає справжньої, глибокої любові.
Гороскоп на квітень для Терезів (23 вересня - 22 жовтня)
Гороскоп на квітень для Терезів (23 вересня - 22 жовтня)
Швидше за все, не зовсім по вашій волі почнеться новий етап існування, до якого доведеться адаптуватися, підлаштовуючись під обставини, позбавляючись від якихось старих звичок, шукаючи спільну мову з людьми, яким з якогось моменту належить грати роль ваших керівників. Крім того, може виникнути нестача фінансових коштів, і ви будете змушені відкладати придбання чогось такого, що мало б поставити вас вище багатьох ваших знайомих.
Водолій - як пробудити його почуття?
Водолій - як пробудити його почуття?
Якщо тобі цікаво, до чого в глибині душі прагне твій обранець, згадай: перш за все він є прихильником сучасного стилю життя. Отже, йому імпонує новаторський підхід до будь-яких питань. Дотримуйся іміджу жінки, абсолютно вільною від будь-яких традиційних умовностей, але в той же час стеж, щоб ненароком не ущемити його чоловічі права по відношенню до жінки.
Водолій - який він в шлюбі?
Водолій - який він в шлюбі?
Попереду у тебе не завжди приємні несподіванки і моменти важких сумнівів. Одружившись з Водолієм, ти дуже скоро виявиш: твій чарівний, милий наречений вже через кілька днів після урочистого обміну кільцями під марш Мендельсона почав перевтілюватися в абсолютно незнайомого тобі суб'єкта.
Близнюки - як пробудити його почуття?
Близнюки - як пробудити його почуття?
Тобі слід зрозуміти: що йому потрібна жінка, яка буде трохи іншому, трохи розвагою і трохи партнеркою в любові. Він прагне до глибокої інтелектуальної зв'язку, але навіть якщо ти відчуваєш, що твої пізнання недостатні, не треба втрачати надію. У тебе все ж є шанс, оскільки найбільше він цінує швидкий розум, миттєво схоплює суть проблеми.
Телець - який він в інтимних відносинах?
Телець - який він в інтимних відносинах?
Телець відноситься до людей з величезними еротичними потребами. Він свято вірить, що секс - найвірніший і досконалий шлях до щастя, один з найцінніших дарів природи. Тому жінці, яка цікавиться Тельцем, не можна нехтувати, хоча б і в незначній мірі, його фізіологічними запитами.
Місячний календар на жовтень 2017 року
Місячний календар на жовтень 2017 року
Сприятливі дні в жовтні 2017 року період зростаючого Місяця найкраще направити свою енергію на творення. Все, що ви почнете, принесе свої плоди. Час спадною Місяця сприятливо для позбавлення від всього непотрібного - від зжили себе відносин, від зайвих кілограмів, від старих і непотрібних речей.