Skip to main content

Здоров'я

5 найпопулярніших діагностичних процедур в гінекології

Буквально за останні два десятиліття було винайдено і вдосконалено чимало техніки, з'явилися нові методики діагностики. Все це дозволило акушерам-гінекологам обстежувати пацієнтів на абсолютно новому рівні. В результаті як самостійні напрямки стали активно розвиватися онкологічна гінекологія, генетична гінекологія і ендокринологічна гінекологія.
Гексорал - товар року 2014
Гексорал - товар року 2014
Цей престижний конкурс проводиться в Росії вже понад 10 років, і щороку підтверджує довіру споживачів до товарів самих різних категорій. "Сьогодні Гексорал - один з найбільш відомих безрецептурних препаратів, який входить в Топ-10 респіраторних коштів на російському ринку. Щороку він допомагає вилікувати хворе горло мільйонам українців", - коментує Євгенія Прокопова, бренд-менеджер Гексорал.
Шкода чи користь? Вся правда про відбілюванні зубів
Шкода чи користь? Вся правда про відбілюванні зубів
Мабуть, немає такої людини, яка б не мріяв про красиве, білосніжною посмішці. У гонитві за мрією ми готові на будь-які жертви: домашнє відбілювання за допомогою соди або перекису водню, напівпрофесійні капи, професійні апаратні методики ... Ми, звичайно, підозрюємо, що все це не цілком необразливо.
11 факторів, які дозволять відстрочити рак
11 факторів, які дозволять відстрочити рак
Напевно більшість з наших рекомендацій здадуться вам знайомими. Але не виключено, що ви виявите багато нового для себе. Не паліть Позбавте себе навіть від пасивного куріння. Звичайно, не всі курці помирають від раку легенів, але практично всі, хто помер від нього, були курцями. "У Москві для курців зі стажем є можливість безкоштовно регулярно проходити нізкодозних комп'ютерну томографію, а це золотий стандарт профілактики раку легенів", - нагадав нам Владислав Мілейко, керівник напрямку онкодіаг
30% росіян генетично схильні до депресії
30% росіян генетично схильні до депресії
Генетичний аналіз проводився шляхом генотипування на мікроматріц, за допомогою яких досліджувалося більше 560 000 генетичних маркерів. У кожного третього росіянина виявлено варіант rs6265-T - гена BDNF. У носіїв такої мутації частіше, ніж у інших, бувають депресії і суїцидальні настрої. Такі люди, як правило, інтроверти, саме у них частіше спостерігається синдром дефіциту уваги.
6 приводів перевірити кислотність шлунка
6 приводів перевірити кислотність шлунка
Ті з нас, хто медичних інститутів не закінчується, але зі шкільного курсу анатомії щось пам'ятає, частіше за все думають, що він був ковтнув їжа саме міцним розчином соляної кислоти і "перетравлюється". Це оману. Насправді їжу розщеплюють ферменти. Пепсиноген і пепсин сприяють перетравленню білків і нормальної евакуації їжі зі шлунка, стимулюють функцію підшлункової залози, забезпечують антибактеріальний ефект.
8 міфів про дієти і спорт, які заважають вам схуднути
8 міфів про дієти і спорт, які заважають вам схуднути
Основна проблема полягає в тому, що в боротьбі із зайвою вагою люди розраховують на швидкий візуальний ефект. Зробивши потужний ривок, можна досягти бажаного. Але не надовго. І дорогою ціною. За образ "здорового тіла", як не дивно, доводиться розплачуватися здоров'ям. Прекрасні античні атлети і воїни, за чиїм образом і подобою ми намагаємося ліпити зараз свої торси, що не програмувались для довгого життя.
Безсонну ніч прирівняли до струсу мозку
Безсонну ніч прирівняли до струсу мозку
Вчені прийшли до висновку, що безсонна ніч відбивається на головному мозку так само, як струс. Вплив на головний мозок безсонної ночі досліджували шведські фахівці з Університету Упсалли. Вони попросили випробуваних не спати протягом 24 годин, потім узяли у них кров на аналіз. Було встановлено, що через відсутність сну в крові підвищується рівень хімічних речовин S-100B і NSE, які характерні також для травми голови.
аутотренінг
аутотренінг
Назва "аутотренінг" походить від двох слів: "ауто" - саме та "тренінг" - навчання. Аутотренінг означає техніку навчання людиною самого себе прийомам саморегуляції фізичних і психічних станів. У аутотренінг входять спеціальні вправи, спрямовані на те, щоб навчитися управляти м'язовою системою, диханням, уявою і через них - фізичними і психічними станами.
авокадо
авокадо
Непоказні плоди авокадо нагадують велику грушу темно-зеленого, фіолетового або майже чорного кольору. За смаком їх можна порівняти з оливками, у них немає ні солодощі, ні кислоти. Нагадує вершкове масло, приправлене волоськими горіхами і кмином. Тропічний фрукт родом з Мексики. Розрізняють близько 400 сортовавокадо.
Біологічно активні добавки
Біологічно активні добавки
Біологічно активні добавки (БАДи) не є лікарськими препаратами. Так само, як лікування травами, народна медицина, вони відносяться до нетрадиційних методів лікування. В даний час медична наука базується на понятті "доказова медицина", коли кожен лікарський засіб проходить великі багаторічні міжнародні незалежні клінічні дослідження і отримує свій рівень доказів при даному захворюванні.
Бренд Віброціл® змінює свій образ!
Бренд Віброціл® змінює свій образ!
Віброціл® - унікальний ** дбайливий * препарат з подвійною формулою, який надає щадне вплив на слизову оболонку носа *. Саме тому Віброціл® дозволений до застосування навіть у малюків ***. До складу Віброціл® входять два активних компоненти: фенілефрин (судинозвужувальний компонент), що сприяє усуненню закладеності і набряку слизової носа, і диметинден (антигістамінний компонент), що допомагає позбавити від відчуття сверблячки в носі і чхання.
вибираємо вітаміни
вибираємо вітаміни
Погода немов зійшла з розуму, день за днем ​​підносить нам неприємні сюрпризи. Скаче температура, стрибає тиск, вологість прямо-таки зашкалює за сто відсотків. Зрозуміло, що з усім цим треба щось робити, навіть якщо ви в принципі вважаєте себе здоровою людиною. А значить, пора знову поговорити про профілактику.