Skip to main content

Кар'єра

Правила надання відпустки: знай свої права

На перший погляд, в тому, щоб взяти відпустку, немає нічого складного. Подав заяву, погодив, подпісал- і можна збирати валізи. І в більшості випадків у працівника дійсно не виникає з цим проблем. На перший погляд, в тому, щоб взяти відпустку, немає нічого складного. Подав заяву, погодив, подпісал- і можна збирати валізи.
5 порад, як перезапустити кар'єру
5 порад, як перезапустити кар'єру
Боїтеся виходити на роботу після тривалої перерви? Наш експерт розповідає, чому в будь-якому віці має сенс зайнятися кар'єрою і що необхідно зробити для початку. Наталя Вяткіна Психолог Золотий час: ви печете шарлотки з яблуками, виховуєте дітей, наводите затишок і доглядаєте за собою.
6 брехливих відмов у підвищенні, якими користуються начальники
6 брехливих відмов у підвищенні, якими користуються начальники
Роки йдуть, а вас не підвищують, і начальник знаходить того пояснення. Обговорюємо з експертом, коли бос навмисно вводить вас в оману. Даміан Синайський Коуч з розвитку лідерства, експерт-психоаналітик Кожен керівник знає кілька десятків порівняно чесних способів, як заощадити на співробітнику.
9 гірших способів почати співбесіду
9 гірших способів почати співбесіду
Досвідчені співробітники відділу кадрів або керівники з перших хвилин складають думку про майбутнє співробітника. Оскільки у вас не буде другого шансу, то докладіть зусиль до того, щоб першою ж фразою не зіпсувати враження. Наталя Вяткіна Психолог У перші хвилини спілкування з потенційним роботодавцем ви відчуваєте сильне хвилювання, через що погано стежте за висловлюваннями і говорите те, що у вас на думці.
Дискримінація в сфері праці
Дискримінація в сфері праці
Стаття 3 ТК РФ забороняє дискримінацію у сфері праці. Стаття 3 ТК РФ забороняє дискримінацію у сфері праці. Ніхто не може бути обмежений у трудових правах і свободах або отримувати будь-які переваги незалежно від статі, раси, кольору шкіри, національності, мови, походження, майнового, сімейного, соціального і посадового становища, віку, місця проживання, ставлення до релігії, політичних переконань, належності або неналежності до громадських об'єднань, а також від інших обставин, не пов'язаних з
Оплата часу простою
Оплата часу простою
Згідно зі статтею 157 ТК РФ, час простою з вини роботодавця оплачується в розмірі не менше двох третин середньої заробітної плати працівника. Згідно зі статтею 157 ТК РФ, час простою з вини роботодавця оплачується в розмірі не менше двох третин середньої заробітної плати працівника. Час простою з причин, не залежних від роботодавця і працівника, оплачується в розмірі не менше двох третин тарифної ставки, окладу (посадового окладу), розрахованих пропорційно часу простою.
Освіта за кордоном
Освіта за кордоном
Освітні програми в європейських та американських навчальних закладах настільки різнопланові, що можна вибрати схему навчання практично на будь-який смак. Наприклад, щоб вчитися у ВНЗ, необов'язково на це витрачати 5-6 років, - існують програми студентського обміну, які тривають всього півроку або рік.
Гарантії працівникам при здачі крові
Гарантії працівникам при здачі крові
Стаття 186 ТК РФ обумовлює гарантії і компенсації працівникам в разі здачі ними крові та її компонентів. Стаття 186 ТК РФ обумовлює гарантії і компенсації працівникам в разі здачі ними крові та її компонентів. У день здачі крові і її компонентів, а також в день пов'язаного з цим медичного обстеження працівник звільняється від роботи.
Робота вдома
Робота вдома
Згідно зі статтею 310 ТК РФ, надомниками вважаються особи, які уклали трудовий договір про виконання роботи вдома з матеріалів і з використанням інструментів і механізмів, що виділяються роботодавцем або придбаних надомником за свій рахунок. Надомник може виконувати роботу, обумовлену трудовим договором, за участю членів його сім'ї.
Прямий ефір на Passion.ru: Олена Володимирська про професії і кар'єрі
Прямий ефір на Passion.ru: Олена Володимирська про професії і кар'єрі
Нова гостя прямого ефіру Олена Володимирська розповість про успішне виборі професії, кар'єрі і секрети професійної майстерності. Дорогі читачки! У середу, 20 липня, з 17:00 до 18:00 відбудеться черговий прямий ефір на Passion.ru. Наша гостя - Олена Володимирська, кар'єрний консультант, засновник агентства "PRUFFI" і онлайн-курсів "Антірабство".
Менеджер
Менеджер
Хто такий менеджер? В принципі, спочатку це керівник. Хто такий менеджер? В принципі, спочатку це керівник. Спеціаліст в галузі управління виробництвом, підприємством. Організатор творчої, спортивної та іншої діяльності. Не вдаючись в деталі, можна сказати, що менеджер - це той, хто виконує роботу не своїми руками.
Оплата при невиконанні норм праці
Оплата при невиконанні норм праці
Стаття 155 ТК РФ присвячена темі Оплати праці при невиконанні норм праці, невиконанні трудових (посадових) обов'язків. У ній говориться: Стаття 155 ТК РФ присвячена темі Оплати праці при невиконанні норм праці, невиконанні трудових (посадових) обов'язків. У ній говориться: При невиконанні норм праці, невиконанні трудових (посадових) обов'язків з вини роботодавця оплата праці проводиться в розмірі не нижчому від середньої заробітної плати працівника, розрахованої пропорційно фактично відпрацьован
Вагітність і переклад на іншу роботу
Вагітність і переклад на іншу роботу
Стаття 254 ТК РФ присвячена темі перекладу на іншу роботу вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до півтора років. Стаття 254 ТК РФ присвячена темі перекладу на іншу роботу вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до півтора років. Вагітним жінкам відповідно до медичного висновку і за їх заявою знижуються норми виробітку, норми обслуговування або ці жінки переводяться на іншу роботу, що виключає вплив несприятливих виробничих факторів, із збереженням середнього заробітку за попереднь