Колекція від Дори Бланк

24 березня на Volvo-Тиждень моди в Москві відбудеться показ нової об'єднаної колекції Будинку персональних колекцій Dress Theatre Дори Бланк - ONLY D ... 45 суконь - абсолютно несхожих, дуже відрізняються за стилем, крою та формі, що становлять повноцінний гардероб жінки, яка щодня може виглядати абсолютно по-різному.

Бізнес-сукні та сукні casual, комфортні сукні для поїздок в приватному літаку і затишний трикотаж, вечірні сукні Ар-деко і романтичні - з 50-х. У показі беруть участь Народна артистка СРСР Людмила Чурсіна, Народна артистка Росії Ольга Богданова, актриси театру і кіно Ірина Черіченко і Дарина Белоусова, а також деякі клієнти салону Dress Theatre.

Початок о 16.30. подіум Скандинавський

Майстри Будинки персональних колекцій Dress Theatre Дори Бланк представляють колекцію, в якій все різноманіття форм і ідей костюмів різних епох знайшло своє втілення в Платье. Колекція складається з моделей абсолютно різного стилю і матеріалів. Кожна сукня індивідуально і вражає уяву складністю крою, вишуканістю тканин і складними історичними алюзіями.

Це і ювелірні підрізи і численні виточки, рубчики і защипи початку 20-го століття на англійській шерсті та італійською шовку; і демонічні,художні форми Ар-деко з бахромою і обробкою французьким мереживом; і жіночні шарудять спідниці 50-х з шовку і чесучи, і зручні, але стильні бізнес-варіанти - фрачні сукні та сукні-футляри з вовняного крепу і шерсті з шовком; і, звичайно, король casual гардероба - трикотаж - різаний, драпірований або струмує.

Колірна палітра колекції - всі кольори, крім чорного - кольору, який Дора Бланк вважає відсутністю кольору.

Особливістю колекції ONLY D ... є те, що всі представлені сукні розроблені Дорою Бланк спеціально для гардероба своїх клієнтів, які із задоволенням - в житті і на подіумі - демонструють шедеври кравецького мистецтва Dress Theatre.

Будинок персональних колекцій Dress Theatre був заснований в 2004 році дизайнером Дорою Бланк як салон для розробки способу і створення індивідуальних колекцій для VIP-персон на базі театральних майстерень, в яких спільно з культовим театральним художником Аллою Коженкової створювалися костюми для вистав провідних Російських театрів - Ленком, Сатирикон, театр Романа Віктюка, Театріум на Серпуховке, Дитячий музичний театр та інші.

Loading...