Skip to main content

Сама незвичайна ялинка

Ялинки бувають різні: штучні, живі, всіх кольорів веселки, дешеві і дорогі. А ще бувають ялинки практично безкоштовні, але дорогі нам тим, що зроблені вони своїми руками або руками наших близьких людей з теплотою і любов'ю.

Про таких ось ялинках і піде тут мова. Як робити:

Варіант №1: Основа ялинки - сітка москітна для вікон і кватирок. Краще чорна, а втім колір непринциповий, головне, щоб форму тримала - жорсткіше (продається в будь-якому господарському магазині за копійки).

Робимо "кульок" того розміру, якого хочемо ялинку (від 5 см до 2 м). Шов закріплюємо тонким дротом, нитками або степлером - чим Вам здасться зручніше. Кульок готовий? Тепер фарбуємо цю сітчасту основу з балончика будь-якого кольору фарбою (срібною, золотою, білої, зеленої ...), коли висихає - за допомогою тонкого дроту врозкид кріпимо на неї намистини і невеликі іграшки, бантики, пір'ячко, гудзики і т.п. Всередину набиваємо фольгу, або пакети целофановий, також можна подарунки натолкать, щоб під ялинкою не валялися ... Що фантазія підкаже. Кріпити можна до чого завгодно: маленькі (5 см) ялинки - до кришечки від шампуню (за допомогою пластиліну і дроту), побільше - до пластикових квітковим горщиках,зовсім великі ялинки непогано стоять і самі по собі, будучи набитим і чимось жорстким типу пакетів з фольги (можна спорудити при бажанні каркас зі старого парасольки, закріпивши його в полуразложенном стані - але це вже складніше).

Варіант №2: Основа - та ж, але до неї за допомогою U-образних скріпок з тієї-ж тонкого дроту непомітно починаємо кріпити стрічку мішури будь-якого кольору (головне - пухнастість !!!) приколюють і закручуємо скрепочку з вивороту основи. І так по спіралі - від низу до верху. Цей варіант виходить більш традиційний - ялинка пухнаста і на неї також можна тим же чином навісити іграшки, гірлянди та ін. - як на справжню. Таку ялинку можна навіть не набивати нічим - вона буде стояти (пардон - висіти) на чому завгодно - на пляшках, склянках, стільцях, вішалках підлогових, навіть до стелі її можна підвісити ...

А після свята вона складається як плаття і зовсім мало місця займає і транспортувати її запросто можна куди завгодно.

Варіант №3: Основа - знову чорна сітка або велика червона з сизалю (просто чорний і червоний колір найбільш святково і контрастно виглядають), згорнута в кульок. Всередину - гірлянду з вогниками, на верхівку - зірку або сніжинку.Більше нічого, бо гірлянда всередині розцвітить нашу ялинку всіма вогнями.