Skip to main content

молоко

Молочні та молочно-рослинні дієти рекомендуються при дуже багатьох захворюваннях, зокрема при серцевих, захворюваннях крові і щитовидної залози, при нестачі кальцію в організмі, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, легенів і бронхів, при різних алергіях.

Молоко- істочніккальціяі вітаміну Д, таких необхідних для побудови скелета і його міцності; фосфору і вітаміну А, які потрібні для розумової діяльності і зору; магнію, калію, натрію і вітамінів групи В - незамінних для функціонування серцево-судинної та нервової систем; вітамінів С і Е, підтримують гормональну, імунну системи і репродуктивну функцію організму.

Крім поживною, молоко виконує ще й функцію знешкодження токсинів, Що утворюються в організмі в процесі обміну речовин або потрапили в організм ззовні. Саме тому працюють з шкідливими хімічними речовинами передбачена щоденна видача молока.

Молоко дає нам масу додаткових продуктів, будучи сировиною для їх виготовлення: сметану, вершки, сир, сир, масло, згущене молоко, йогурт, ряжанку, кефір, кисле молоко.

_На особливу увагу заслуговують кисломолочні продукти.Тут думки вчених і дієтологів сходяться: вони добре засвоюються усіма віковими групами._Будьте обережні з йогуртами: вони смачні, але містять небажані харчові добавки та шкідливі для організму консерванти.

2 і більше склянки знежиреного молока в день знижують ризик повишеніяартеріального давленіяна 10%. Справа в тому, чтомолокос низьким вмістом жирів забезпечує організм 9-ю важливими живильними елементами, в тому числі вітамінами А і D, білком, калієм і кальцієм, і тим самим допомагає нормалізувати роботу серцево-судинної системи і артеріальний тиск.

_Молоко дуже корисно для роботи мозку._Етот продукт робить позитивний вплив на пам'ять. Дослідження показали, що молоко - це один з кращих джерел вітамінів і амінокислот, які запобігають розвитку розумових проблем в літньому віці. При регулярному вживанні всього 2 склянок молока в день помітно знижується ризик ослаблення пам'яті і виникнення недоумства.

В першу чергу молоко забезпечує наш організм таким необхідним вітаміном B12. Люди, в організмі які не вистачає цього вітаміну, в 2 рази частіше скаржаться на погану пам'ять, ніж ті, в організмі яких рівень цього вітаміну в нормі.