Готель-ресторан Center Lovell Inn продається за 125 доларів США

Подібні можливості випадають рідко. Хочеться додати - "і тільки в Америці". Але, коли життя надає такий шанс, потрібно хапатися за нього - перевірено. Так поступила 22 роки тому Дженіс Сейдж, нинішня власниця готелю-ресторану Center Lovell Inn, що за три години до півночі від Бостона. Його попередні власники оголосили конкурс на краще есе, і вона його виграла.

Зараз 68-річної Дженіс стало важко керувати хай невеликим, але важким справою. Вирішивши піти на спокій, вона оголосила конкурс для тих, хто хоче почати свій бізнес. Щоб взяти участь в ньому, потрібно написати 200 слів про те, чому ви хочете керувати готелем, сплатити внесок в 125 доларів США - і відправити своє есе з підтвердженням оплати на адресу готелю до 7 травня цього року.

Дженіс розраховує зібрати 7500 учасників. Суми, яку вона отримає, буде досить для того, щоб покрити витрати на ремонт - Сейдж планує передати бізнес в ідеальному стані.

"Я в цьому бізнесі вже 38 років, прийшов час відпочити", - прокоментувала вона. - "Багато років поспіль я працювала по 17-годин на добу, круглий рік. З того моменту, як я передам справи наступнику, я більше ні дня не хочу посвязать бізнесу.Зараз я хочу просто передати готель-ресторан того, хто цього гідний, але не має можливості купити або орендувати приміщення - точно так само, як свого часу передали його мені. Але хочу попередити: це не так просто - завідувати готелем, нехай навіть всього на сім номерів ".

До 17 травня вона сподівається прочитати всі отримані есе, вибрати 20 кращих, з яких до 21 травня незалежне журі з двох чоловік вибере одне. Протягом 30 днів переможець отримає всі права на володіння і управління цим бізнесом, а також 20 тисяч доларів на те, щоб почати.

У тому, що це не обман, сумніватися не доводиться. Днями журналісти Daily Mail Online поспілкувалися з Дженіс особисто, і вона підтвердила серйозність своїх намірів.

Чи вистачило б вам сміливості взяти участь? Пройдіть наш тест і дізнайтеся, чи володієте ви лідерськими якостями.

Loading...