26 січня: найцікавіші новини і фотографії в Instagram зірок

Наталя Водянова показала фото з бабусею. Ляйсан Утяшева продемонструвала, як Павло Воля розважає подруг на море. Наталія Подольська з Володимиром Пресняковим відпочивають в горах.

Наталія Іонова показала Селфі з друзями і колегами. На фото присутні: Маріус Вайсберг, Ніка Білоцерківська, Сергій Шнуров, Олександр і Анжеліка Ревва, Маріка, Наталя Бардо. "Як ви розумієте, свята бути!", - написала вона. Йосип Пригожин опублікував сімейний знімок: "З моїми дівчатками. Тільки своїм прикладом ми можемо дати дітям правильне виховання. День народження @prigozhinaliza в Мілані пройшов відмінно, свято вдалося", - повідомив він.

Анна Седокова похвалилася ідеальним сніданком: "Ви щасливі або нещасні не завдяки тому, що ви маєте, і не в зв'язку з тим, ким є, де ви є або що робите; ваш стан визначається тим, що ви про все це думаєте. Дейл Карнегі. так що просто Дякую! за цей сніданок, за цю ніч і це ранок ", - написала вона. Евеліна Бледанс показала, ніж її почали годувати після соків і смузі в детокс-готелі. А Катерина Андрєєва - гадів, якими харчувалася у В'єтнамі.

У Оксани Федорової розцвіла орхідея: "Кожній рослині, тварині, а вже, тим більше, людині потрібні увага і турбота. Розпустити моя орхідея, що не цвіла цілий рік.Потрібно було переставити її на південний схід і іноді поглядати за нею ". Наташа Корольова читає книжку.

Ірина Дубцова похвалилася шикарною грудьми. Ірена Понарошку - довгими стрункими ногами. А що стала нареченою співачка Нюша - плоским животом. Ольга Бузова в хустці милується видами з мечеті, ніж сильно дратує передплатників, які вважають, що їй не йде цей награний образ:

Тіматі поділився кумедним відеороликом:

Олексій Воробйов поділився фотографією з дівчиною, яка його зрадила. "Знаєш, це була остання мелодія, яку хтось зіграв на цій гітарі. І коли я розносив її на друзки, я був щасливий, тому що розбивав кожну частинку спогадів про тебе", - написав він.

Loading...