СНІГОПАД РОЗКОШІ

В кінці грудня Андрій Фомін в черговий раз представив свій грандіозний проект на свіжому повітрі "Ice & Fire" - красиве і респектабельне торжество з вишуканою, веселою і красивою публікою і не менш вишуканими партнером - сигаретами LUCIA Lights.

Початок зими не було відзначено звичними морозами і сніжною погодою, але прийшли гості цілком могли насолодитися справжнім снігопадом розкоші. Грандіозний проект на свіжому повітрі, одна зі складових якого - демонстрація шикарних хутряних одягу кращих російських дизайнерів: Олени Ахмадуллиной, Ігоря Чапурін і висхідної зірки Пітера Імгверса. Дефіле завершилося оплесками публіки і ефектними спалахами полум'я навколо подіуму, який втілює ідею дивовижною вечірки.

Незважаючи на плюсову температуру, майже всі гості зважилися "вигуляти" свої зимові наряди - такою кількістю шуб найрізноманітніших фасонів і довжини не може похвалитися, мабуть, більше жодне світський захід в Росії. Катерина Мцітурідзе продемонструвала присутнім розкішне норкове манто, Анастасія Цвєтаєва - довге оригінальне пальто зі шматочків хутра, а співачка Саша була одягнена в жилет з хутряною облямівкою поверх водолазки з принтом Джоконди.Серед гостей цього закритого світського заходу можна було також побачити американського "горця" Едріана Пола, телеведучих Дану Борисову і Тетяну Плотнікову, співачок Ладу Денс і Ірсен Кудикова, стиліста Олександра Тодчука, Андрія Козирєва, фотографа Володимира Глиніна, екс-учасницю гурту "Hi-Fi "Тетяну Терешиною і багатьох інших поціновувачів моди, відомих світських персон, які бажають побачити неповторну грандіозність і розкіш проекту.

Продовженням вечора став коктейль і легкі закуски в залах особняка Стахеева і світлої вітальні LUCIA, де можна було затишно розташуватися на білих диванах і пуфах перед запаленим каміном. Гості вечора мали можливість перевірити на практиці унікальні властивості революційної японською технологією LSS - менше запаху тютюнового диму сигарет LUCIA.

Loading...