Кеті Перрі підписала документи про розлучення смайлом

Рассел Бренд і Кеті Перрі Британський актор і телеведучий Рассел Бренд (Russell Brand) і американська співачка Кеті Перрі (Katy Perry) остаточно розлучилися. Зірки підписали відповідні документи в лос-анджелеському суді L.A. Superior Court. Причому Кеті не забула поставити на документах свій фірмовий смайл.

Кеті Перрі та Рассел Бренд не стали нічого ділити. За 1,5 року з моменту весілля з Расселом стан Перрі значно збільшилася, і вона ризикувала втратити велику суму грошей (на сьогоднішній день стан актора оцінюється в 20 мільйонів доларів, а співачки - 70). Але на щастя, Бренд не таїть образи на тепер уже колишню дружину і погодився підписати угоду про те, що вони нічого один одному не повинні.

Після розлучення Кеті Перрі повернула собі дівоче прізвище, і тепер вона в офіційних документах значиться як Кетрін Елізабет Хадсон.

Розставання пари пройшло досить мирно і без скандалів. Навіть можна сказати з посмішкою - на офіційних документах про розлучення Кеті Перрі не просто поставила підпис, але доповнила її своїм фірмовим смайликом з автографа.

Документи про розлучення Рассела Бренда і Кеті Перрі

Перрі та Бренд повінчалися в жовтні 2010 року за індуїстському звичаєм неподалік від заповідника Рантамбор на заході Індії. У січні 2012 року Рассел повідомив, що подав на розлучення.Про причини розставання пари досі нічого невідомо. Офіційно повідомляється лише про "непримиренні суперечності" у стосунках.

фото splashnews.com

Кеті Перрі прокоментувала розлучення
Шлюб Кеті Перрі в небезпеці?
Кеті Перрі викрили в зраді: співачка подає в суд
Кеті Перрі вийшла заміж
Кеті Перрі вийде заміж голяка

Loading...