Skip to main content

Чайна церемонія в Lanna Kamilina

Чай володіє безліччю цілющих властивостей - це ні для кого вже не секрет. Але, як виявляється, його корисно не тільки пити, але і наносити на тіло в складі косметичних засобів. Про це нам розповів масажист салону Lanna Kamilina на Патріарших Євген Назаров.

салон Lanna Kamilina (Бол. Козіхінскій пров., 22) представляє процедури по догляду за тілом, засновані на французькій косметиці THEMAE. Всі масажі і програми доглядів THEMAE підібрані з особливою ретельністю і турботою згідно з принципами японського майстра чайних церемоній Тейша. Процедури по догляду за тілом навіть починаються і закінчуються звуком гонга, як це прийнято під час справжніх чайних церемоній. Серед пропонованих послуг: Східний масаж, масаж для майбутніх мам, церемонія зволоження, церемонія Анти-Ейдж, масаж THEMAE в 4 руки.

Засоби догляду THEMAE засновані на неповторному поєднанні джерельної води і 4 видів чаю: білого, чорного, червоного і зеленого, Відібраних за свої виняткові властивості. Всі ці сорти чаю становлять собою унікальний запатентований комплекс - Complexe des 4 Thés.

THEMAE Lanna KamilinaTHEMAE Lanna Kamilina

Complexe des 4 Thés (Екстракт 4 сортів чаю) поєднує в собі:

антиоксидантний, дренуючих і похудательной зелений чай;

антірадікулярний і регенерує білий чай;

відновлює і стимулює чорний чай;

поліпшує мікроциркуляцію і заспокійливий червоний чай.

Косметика THEMAE має сертифікат Ecocert, Що гарантує екологічність косметики і натуральність її інгредієнтів.

Професійні процедури THEMAE день за днем ​​перетворюють шкіру і поступово покращують її стан.

І, як приємне доповнення до уходуб в салоні Lanna Kamilina вас обов'язково пригостять чашкою смачного чаю.