Skip to main content

Безпротеіновие молочні суміші не приносять користі

Перші патологічні зміни можуть початися в організмі схильність до цукрового діабету 1 типу дитини при досягненні першого року життя. Вважається, що раннє введення складних молочних білків в раціон знаходиться в зоні ризику немовляти може підвищити ймовірність утворення аутоантитіл до β-клітин підшлункової залози. У спеціальному харчуванні для таких дітей немає цілісних білків, коров'яче молоко замінено в ньому на гідролізат казеїну. Однак останні дослідження показали, що використання такого харчування не знижує ризик розвитку цукрового діабету 1 типу у генетично схильних до нього дітей.

До такого висновку прийшли фінські учені, які вивчали це питання спільно з колегами з Канади і Австралії. У дослідженні взяли участь 2159 восьмимісячних немовлят з різних країн. Матері 49% з них страждають на діабет 1 типу. У 30% захворювання діагностовано по батьківській лінії. А 14% мають брата чи сестру, які страждають на цю недугу. Немовлят розділили на 2 групи: експериментальну (+1078 немовлят) і контрольну (+1081 немовля). Протягом 10 з половиною тижнів перша група отримувала суміші на основі гідролізату казеїну, а друга - молочні суміші з додаванням 20% гідролізату казеїну.Через 7 років в результаті аналізу крові виявили, що аутоантитіла до інсуліну і ферментам, які беруть участь у метаболізмі глюкози, в кількості двох і більше видів були виявлені у 13,4% учасників експериментальної групи і у 11,4% учасників контрольної групи. Як мінімум один вид антитіл був виявлений у 41,6% і 40% дітей відповідно. На підставі цього і були зроблені висновки, опубліковані в The Journal of the American Medical Association.

Інше дослідження фінських вчених показало, що коров'яче молоко саме по собі в 2 рази зменшує ризик розвитку діабету у дітей. Але якщо є можливість використовувати материнське молоко, варто нею користуватися: статисики показує, що у дітей, що харчуються молочними сумішами, нерідко буває ожиріння.