Skip to main content

Ляйсан Утяшева, зоряна гімнастка, телеведуча, посланниця бренду Herbalife

Як пройшов для вас рік? Чим запам'ятався? Чого вдалося досягти?

Всі найважливіші події року для мене, звичайно ж, пов'язані з нашим з Пашею сином Робертом. Так, в минулому році він вперше заговорив і самостійно пішов! Перше слово, яке він виголосив, було "тато", а трохи пізніше в нашому словнику з'явилися "дай", "кран", "трактор" і "мама".

Ще одним досягненням для мене стало швидке відновлення після пологів і годування дитини. Звичайно, я б не впоралася без "помічників", в даному випадку я говорю про продукти з лінійки Herbalife. Справа в тому, що в цей період дуже важливо збалансовано харчуватися. Завдяки правильній дієті, я прийшла в відмінну, мабуть, навіть кращу форму, як фізичну, так і моральну.

Що стосується кар'єри, то я дуже довго чекала появи по-справжньому яскравого і емоційного проекту, присвяченого танців. Нарешті, в цьому році на каналі ТНТ стартувало головне танцювальне шоу країни "Танці". Я дуже вдячна його продюсерам, Ігорю Миколайовичу Мішин та В'ячеславу Зарликановічу Дусмухаметову, за довіру до мене і неймовірний рівень підготовки шоу, а також за все, що пов'язано з цим проектом.

Які плани на новий рік? Чого чекаєте, про що мрієте?

Звичайно, хочеться трохи відпочити після проекту і побути з родиною. Безумовно, мені подобається радувати шанувальників, і думаю, що разом нам доведеться пережити ще не одну цікаву пригоду. Але поки я беру тайм-аут на чотири місяці, протягом яких планую присвятити максимум свого часу Роберту і Паші.

Що ви хочете побажати читачкам Passion_.ru?_

Найголовніше - це близькі та друзі, бережіть їх, любіть один одного. Добра вам, здоров'я і благополуччя! Залишайтеся такими ж прекрасними і даруєте свій світ іншим. Нехай в новому році все складеться, як можна краще. З новим роком!

Зірки в дитинстві: вгадайте, хто на фото!