5 способів заснути швидше

Сучасний темп життя негативно впливає на здоров'я людини. Одними з найбільш частих наслідків постійних стресів є безсоння і труднощі з засинанням.

Що робити, якщо кожен вечір ви засинаєте насилу? Грамотні поради дають європейські фахівці. Вони назвали 5 правил, дотримання яких допоможе розслабитися і швидше заснути:

1. Робіть нотатки

Сучасній діловій жінці доводиться тримати в голові масу інформації. Щоб не забути про важливу зустріч або переговорах, ведіть щоденник. До нормалізації сну це має безпосереднє відношення, так як часто людина не може заснути, намагаючись пригадати або запам'ятати ті події, які у нього намічені на наступний день.

2. Виключіть шум

Перед тим, як відправитися в ліжко, переконайтеся, що вам не заважає сторонній шум: звук телевізора, музика, що проїжджає повз вашого будинку транспорт ... Вам нічого не повинно заважати - тільки в повній тиші вам буде легше заснути.

3. Експрес-вправи

Медики радять усім, хто не може довго заснути, піти такому простому раді: коли ви лягли в ліжко, різко напружте всі м'язи свого тіла і тримайте їх в напрузі 10-20 секунд, потім розслабтеся. Повторіть цю вправу кілька разів.

4. Правильна температура повітря

У кімнаті, де ви спите, має бути досить прохолодно. Рекомендована температура повітря для сну - не вище 20 градусів за Цельсієм.

5. Розслаблення

Необхідно вміти правильно розслаблятися. Наприклад, фізіологи пропонують уявити, що ви перебуваєте на березі моря або в будь-якому іншому приємному для вас місці. Це допоможе відволіктися від своїх проблем і швидше заснути.

Loading...