сансев'єра

Вічнозелена рослина з прикореневими прямостоячими строкатими ланцетоподібними листям і повзучим товстим кореневищем. Розмножують навесні розподілом і листовими живцями, останні беруть зі старих доспілих листя, які розрізають на шматочки довжиною 4-5 сантиметрів. Ділять кущ гострим кухонним ножем, не обтрушуючи землі з коренів. Кущ ділять, залежно від його потужності, на три-чотири частини і більше. Живці саджають нижнім кінцем в піщану землю і містять в теплі при помірній поливанні. При укоріненні знизу виростає кілька втеч, що дають початок новій рослині, після чого пересаджують в горщик. Вкорінені в горщиках черешки перевалюють у великі горщики. Вирощують в широкому посуді в пухкої песчанодерновой землі з домішкою листової. Пересаджують щорічно навесні. Взимку і влітку містять сухо, при невеликій поливанні, в теплих, добре освітлених кімнатах на підвіконнях. Перезволоження землі веде до загнивання коренів і загибелі рослини.

В

ечнозеленое рослина з прикореневими прямостоячими строкатими ланцетоподібними листям і повзучим товстим кореневищем. Розмножують навесні розподілом і листовими живцями, останні беруть зі старих доспілих листя, які розрізають на шматочки довжиною 4-5 сантиметрів.Ділять кущ гострим кухонним ножем, не обтрушуючи землі з коренів.

Кущ ділять, залежно від його потужності, на три-чотири частини і більше. Живці саджають нижнім кінцем в піщану землю і містять в теплі при помірній поливанні. При укоріненні знизу виростає кілька втеч, що дають початок новій рослині, після чого пересаджують в горщик. Вкорінені в горщиках черешки перевалюють у великі горщики. Вирощують в широкому посуді в пухкої песчанодерновой землі з домішкою листової. Пересаджують щорічно навесні.

Взимку і влітку містять сухо, при невеликій поливанні, в теплих, добре освітлених кімнатах на підвіконнях. Перезволоження землі веде до загнивання коренів і загибелі рослини.

Loading...