6 квітня: найцікавіші фото і відео з Instagram зірок

Молода мама Юлія Ковальчук взяла участь у відвертій фотосесії: "Сьогодні було дуже спекотно ... все показати не зможу, але настрій досі в животі ... скоро ..."

Поліна Гагаріна опублікувала фото з прогулянки з малям. Кім Кардашьян поділилася сімейним знімком.

Ольга Кабо показала обличчя без макіяжу: "Ранок, про який тільки можна мріяти. А, тепер, підбадьорить - в мій, насичений подіями, день".

Анна Седокова опублікувала фото в яскравому купальнику: "Коли ти на відпочинку # мама у тебе такі ассесорізззз".

Олена Летюча вирушила з чоловіком до Японії: "Не шукайте нас, ми летимо в країну квітучої сакури".

Анастасія Костенко гуляє по місту з рідними: "Цей момент, коли матуся і сестричка привезли з собою класну погоду".

Тутта Ларсен робить уроки з донькою: "Це страшне слово" домашку ". І кардинально різні теорії: ні в якому разі не стійте над дитиною, нехай з перших шкільних днів привчається до самостійної роботи! Ні в якому разі не залишайте дитину одну, хто як недорослий навчить його працювати і відповідально підходити до своєї роботи! Істина, як завжди, десь посередині. Мій досвід показує, що все залежить від конкретної дитини.Як би ми не намагалися привчити Луку робити домашню роботу самостійно, він постійно кличе когось із нас, ходить слідом з зошитом, ниє і з кожного приводу задає купу питань. У підсумку, якщо не стоїш над ним, домашка розтягується на годинник. А Марфа, навпаки, говорить: я сама хочу все зробити, якщо у мене будуть питання, я вас покличу. І закриває перед нами двері. Думаю, тут варто слідувати бажанням дитини, адже в кінці-кінців, домашка ця разнесчастную повинна бути зроблена, з батьками або без ".

Вікторія Дайнеко похвалилася фотографією з Джастіном Тімберлейком: "А у вас є улюблене фото, яке ви можете викладати хоч щотижня? Моя ось ця! Мій кумир і я".

Алла Довлатова показала, як загартовується:

Loading...