Леонардо Ді Капріо зустрічається з "Ангелом"

Леонардо Ді Капріо Голлівудський актор, серцеїд Леонардо Ді Капріо (Leonardo DiCaprio) продовжує міняти одну модель Victoria's Secret на іншу. Черговою пасією Лео стала "Ангел" Ерін Хізертон (Erin Heatherton).

Розпрощавшись з Жизель Бюндхен (Gisele Bundchen) і **бар Рафаелі** (Bar Refaeli) Леонардо Ді Капріо зрозумів, що не може жити без довгоногих моделей, що демонструють на подіумі дороге жіночу нижню білизну.

Жизель Бюндхен і Бар Рафаелі

Минулого місяця 37-річний актор орендував будиночок в непримітному районі Сідней, де відзначив свій день народження. На святковій вечірці у нього в гостях було, за чутками, 40 топ-моделей. Помилувавшись Карлі Клосс (Karlie Kloss) на модному показі, погулявши по місту з Еліс Кроуфорд (Alyce Crawford) і Кендал Шулер (Kendal Schuler), покатавшись на серфінгу з Мадаліною Гені (Madalina Ghenea), Лео, нарешті, зупинився на 22-річній моделі Ерін Хізертон.

Ерін Хізертон

Ді Капріо і Хізертон бачили разом на минулому тижні в мальовничому містечку Сіднея - біля готелю Vaucluse House. Як пише The Daily Mail, Ерін спеціально прилетіла з Нью-Йорка до Сіднея, щоб зустрітися з Леонардо.

Раніше, 9 грудня, пару також бачили разом на одному заході, присвяченому бойовим мистецтвам. А ще раніше парочку бачили в одному з ресторанів Сіднея.Тоді відвідувач, вечеряти в тому ж ресторані в той день, сказав: "Якщо вони не разом, то вже точно дуже близькі".

Loading...