Ялинка для малят (прикраса)

У будинку де є маленькі діти не повинно бути б'ються іграшок. Звичайно можна купити і пластикові, але я хочу запропонувати Вам саморобні варіанти ялинкових прикрас, багато хто з них Ви можете робити разом навіть з 1,5 однорічним малюком: 0)!

Перед початком роботи один маленький рада :). Знавці радять використовувати прикраси 2-3 квітів.

ПАПЕРОВА гірлянди 1

Кольоровий папір наріжте смужками шириною 1-1,5 см і довжиною 6-7см. Злився краю смужки (звичайно один кінець смужки потрібно змастити клеєм), зробіть перший колечко. Протягніть другу смужку в готове колечко, склейте. Таким чином зробіть гірлянду потрібної довжини. Гірляну можна зробити однотонної або різнобарвною.

ПАПЕРОВА гірлянди 2

Ця гірлянда може стати чудовим посібником Вашого малюка для вивчення форм як в процесі спільного виготовлення, так і в уже готовому вигляді: 0)!
Для виготовлення цієї гірлянди візьміть товсту міцну нитку. З кольорового паперу виріжте різні фігури: трикутники, кола, квадрати, овали. На одну фігурку, змащену клеєм покладіть нитку, приклейте до неї таку ж. Продовжуйте, поки вся довга нитка не буде прикрашена фігурками. Малюк може допомагати Вам шукати парні фігури.

ПАПЕРОВІ ПОДВЕСКИ

З кольорового картону виріжте кола, склейте їх, з'єднати попарно і помістивши між колами петлю з нитки (щоб можна було повісити на ялинку). Щоб зробити ці прикраси ще цікавіше, намажте кола клеєм і обмокніте в манну крупу або дрібно нарізаний ялинковий дощик. І при виготовленні цих прикрас Ваш малюк теж може бути помічником: 0)!

банти

З стрічки (підійде будь-яка не дуже широка, атласна, наприклад) зробіть банти. Пришийте до Бантам нитку, так, щоб вийшла петелька.

МІШЕЧКИ з фольги

Фольгу наріжте квадратиками. В середину кожного покладіть шматочок вати. Зробіть мішечок, закріпіть скотчем. Прив'яжіть нитку (так, щоб зробити петлю).

Loading...