Ніколь Кідман отримає "Оскар" у 2017 році

26 лютого 2017 року відбудеться церемонія нагородження переможців премії "Оскар". Вже зараз відомі перші кандидати, серед них документальна картина "Українські шерифи" режисера Романа Бондарчука і "Рай" Андрія Кончаловського, вони будуть боротися за перемогу в номінації "Кращий фільм іноземною мовою". Всього в лонг-листі іноземних фільмів, що претендують на "Оскар", 85 кінострічок. Це новий рекорд, попередній був поставлений в 2014 році і нараховував 83 роботи. Російські критики налаштовані дуже оптимістично.

Іноземні ЗМІ, тим часом, пророкують перемогу 49-річній актрисі Ніколь Кідман (Nicole Kidman) в номінації за кращу жіночу роль другого плану. Вона представить фільм "Лев" (Lion), прем'єра якого відбудеться 25 листопада цього року.

Це правдива історія індійського хлопчика Сару, який в п'ятирічному віці сіл не на той поїзд і поїхав за тисячі кілометрів від дому та сім'ї. 25 років по тому, вихований прийомною сім'єю з Австралії, Сару вирішує знайти свою сім'ю і рідну домівку, озброївшись неясними спогадами з дитинства та новими технологіями під назвою Google Earth. Ніколь грає його другу маму.

"Ця роль немов була написана для мене, ця жінка хотіла, щоб я її зіграла, і мені дуже сподобалося. Я хотіла наповнити кожну хвилину на екрані справжньою історією названої матері.Це набагато складніше, ніж грати головну роль: ти повинен вмістити все емоції і переживання в маленьких сценах ", - розповідала Кідман пресі.

Фільм зібрав масу позитивних відгуків критиків, особливо виділивши гру актриси. Вжитися в роль їй допоміг той факт, що вона сама є прийомною мамою для двох дітей, яких вона усиновила, будучи заміжньою за актором Томом Крузом (Tom Cruise). Нещодавно вона зізналася, що не дивлячись ні на що, не шкодує про ранній шлюб.

Якщо це трапиться, це буде друга статуетка в її кар'єрі. Першу вона отримала в далекому 2003 році, повідомляє DailyMail.

Loading...