У улюбленої актриси Ольги Остроумовой ювілей!

Відома і улюблена багатьма актриса театру і кіно, народна артистка Росії Ольга Остроумова сьогодні відзначає свій день народження в колі сім'ї, з якої можна було б зібрати театральну трупу: чоловік - видатний актор Валентин Гафт, дорослі діти від попереднього шлюбу теж пов'язані з театром. Син - Михайло Левітін - студент Вищих сценарно-режисерських курсів, дочка - Ольга Левітіна - актриса Московського театру "Ермітаж". Нещодавно вона подарувала своїй мамі онука.

Ольга Остроумова - актриса, яка більше 30 років віддала театральній сцені. Глядачі різних поколінь люблять пронизливо красиву, до зухвалості сміливу, пристрасну Женю Комелькова з фільму Станіслава Ростоцького "А зорі тут тихі", юну Риту з фільму "Доживемо до понеділка", тиху, глибоко люблячу Маню в фільмах "Любов земна" і "Доля" , змучену бідами, але не зламану Василину і безліч інших героїнь, милих, повних чарівності і гідності, як і сама Ольга Остроумова.

Ольга Остроумова народилася в маленькому містечку Бугуруслане Оренбурзької області в родині сина священика. Дітей було четверо. На ті часи сім'я вважалася неблагонадійній, і її постійно ганяли по країні.Коли Ользі було п'ять-шість років, вони переїхали в Куйбишев. Звідти вона і приїхала в 17 років в Москву вчитися на актрису.

Сьогодні актриса грає в Театрі імені Мосради - Раневська в "Вишневому саду", Олена Василівна в "Білій гвардії", мадам Боварі. За роль останньої Ольга Остроумова отримала премію Станіславського.

Вона - лауреат Державної премії СРСР і премії імені О.Довженка. У 1998 році нагороджена орденом Пошани. Ольга Остроумова - член Спілки кінематографістів і Спілки театральних діячів Росії.

Акторським ідеалом для Ольги Остроумовой є Едіт Піаф і Лідія Русланова. Особливо високо шанує режисуру Ф. Фелліні і гру Ч.Чапліна. Вона любить природу, захоплюється мемуарної літературою і класичною музикою.

Loading...