Skip to main content

Несподіваний Дід Мороз

Це сталося за кілька днів до Нового Року.
Я зі своєю дочкою, їй скоро буде два роки, робила покупки в магазинах, готувалася до Нового Року.

Вона дуже нетерпляча і з нею важко ходити по магазинам. Щоб хоч якось її дисциплінувати, я пообіцяла їй купити нову велику і красиву ляльку, хоча ляльку планувала купувати в будь-якому випадку, вона так любить з ними грати.

Коли всі необхідні покупки були зроблені, ми вирушили в найближчий дитячий магазин і вибрали велику симпатичну ляльку в штанцях і шубці. Дочка з радістю вчепилася в улюблену іграшку і ми попрямували до каси. І тільки там я з жахом виявила пропажу свого гаманця з грошима.

Я дуже засмутилася, перерила всю сумку, але гаманець так і не знайшла. Довелося класти ляльку назад і пояснювати дитині, що ляльку ми купимо пізніше, коли приїде з роботи тато.

Але дуже важко це пояснити дитині двох років, який ще навіть толком не розмовляє. Я вивела ревучу дочка на вулицю і продовжувала заспокоювати її вже там, хоча сама ледь не плакала. Дочка плакала і повторювала "Кука, Кука", і зовсім не розуміла, чому у неї забрали нову, обіцяну ляльку.

Багато перехожих оберталися і дивилися на нас з подивом. Один чоловік, який проходив повз, зупинився і поцікавився, чому така маленька дівчинка плаче великими крокодилячі сльози. Заспокоюючи дитину, я сказала, що мій гаманець загубився або його вкрали і я не можу купити дитині обіцяну ляльку і тепер не знаю, як їй це пояснити і заспокоїти.

Чоловік дістав гроші і запитавши "цього вистачить на ляльку?" сунув мені в руку. Від несподіванки я розгубилася і спробувала повернути гроші назад. Але він мене зупинив, сказавши, що це не така велика сума і нехай у моєї доньки буде нова лялька від Діда Мороза.

Ляльку ми відразу ж купили і ввечері дочка солодко сопіла в своєму ліжечку в обнімку з новою улюбленицею.