Skip to main content

Кращі колекції на Тижні моди в Мілані

Відомі дизайнери продовжують дивувати своїми новими колекціями - на цей раз на Тижні моди в Мілані. На цю важливу подію в світі моди відбувся показ і російського кутюр'є Валентина Юдашкіна.

Розкіш і шик, елегантність і жіночність стали визначальними поняттями практично всіх колекцій відомих модельєрів. В умовах фінансової кризи дизайнери не стали економити на тканині і аксесуарах і ще раз довели, що жінка повинна виглядати чудово завжди.

Яскравий приклад тому - колекція осінь-2009 Dolce & Gabbana, в якій домінували чорно-білі тони, яскраво-рожевий колір і відтінки металік. До речі, колекція цього Будинку моди викликала, мабуть, найбільший інтерес у зірок. На його дефіле прийшли подивитися Скарлетт Йоханссон, Клаудіа Шиффер, Фрейда Пінто, Єва Герцигова.

російський модельєр Валентин Юдашкін зробив акцент на строгість і м'які кольори. Прямий силует і мідний блиск надали його колекції особливу елегантність і жіночність. Юдашкін, безсумнівно, продемонстрував своє бачення модних тенденцій майбутнього сезону, але також підтримав популярний модний тренд - смужка і поєднання чорного і білого.

Dolce GabbanaВалентін ЮдашкінGiorgio Armani

Колекція Giorgio Armani вийшла дуже сміливою. Його вбрання створені спеціально для сильних, впевнених в собі сучасних жінок. Зате наряди від Prada не змогли залишити байдужими досвідчених західних глядачів - на подіум моделі виходили в запаморочливо високих чоботях на підтяжках.

PradaDsquared2MaxMara

Яскравою, яскравий, молодіжний стиль був представлений дизайнерами Dsquared2. А ось моделі MaxMara стали втіленням жіночності й витонченості.

Також свої колекції представили Gianfranco Ferre, Gucci.