Година Землі 2016 настане сьогодні о 20:30

"Година Землі" (Earth Hour), глобальна міжнародна акція, організована Всесвітнім фондом дикої природи (WWF), має плаваючу дату. У призначений час люди в різних країнах світу на одну годину відключають всі, що споживає електрику. У 2016 році Година Землі розпочнеться 19 березня о 20:30 та триватиме до 21:30 за місцевим часом.

"Година Землі завжди був набагато більше, ніж кампанія по виключенню світла, і вже зараз ми бачимо видатні результати цієї акції. Це надихнуло та інші країни спробувати досягти результату подібного масштабу", - коментує Енді Рідлі, директор проекту.

У нашій країні в заході беруть участь не тільки випадкові добровольці. В знак небайдужості до майбутнього планети вимкнуть підсвічування найвідоміших будівель і пам'ятників, тобто освітлення, яке не впливає на громадську безпеку.

Мета акції - привернути увагу людей, урядів, бізнесу до необхідності відповідального ставлення до природи. Вперше "Година Землі" було проведено з ініціативи WWF Австралії в 2007 році в Сіднеї, на наступний рік приєдналися ще 35 країн. Щороку це число зростає. У минулому році в акції взяли участь 172 країни, була відключена підсвічування у понад 10,4 тисячі відомих будівель і пам'ятників. У Росії її підтримали 20 мільйонів чоловік з більше 120 міст, повідомляє "РИА Новости".

"Година Землі" щорічно підтримують сотні відомих людей, в нашій країні це: телеведучі Микола Дроздов, Гарік Мартиросян, Михайло Галустян і Антон Комолов, Діана Арбеніна, група "Віагра" і багато інших.

Цю та іншу корисну інформацію шукайте на нашому сайті і сторінках PDF-журналу, який можна роздрукувати або завантажити - і читати в будь-який зручний час.

Вам також може бути цікаво:
Чи правильно ви витрачаєте енергію
Міжнародний день без паперу
Гаваї заборонили використовувати пластикові пакети

Loading...