Skip to main content

Кілька слів про домашній затишок

Для відчуття комфорту в будинку потрібно підтримувати правильну температуру - для більшості людей вона складає приблизно 22 градуси за Цельсієм. Це особливо стосується тих, хто вважає за краще працювати на дому: вчені довели, що у теплолюбних людей при зниженні температури в приміщенні знижується працездатність - і навпаки.

Тримайте ноги в теплі. У цьому допоможуть в'язані "бабусині" шкарпетки з натуральної вовни, домашні "уггі" і інша зручні м'які взуття, яку можна не тільки купити, але і зробити своїми руками.

Для ще більшого відчуття затишку обзаведіться простими і стильними пледами та покривалами. Домашній текстиль - це найпростіший і бюджетний спосіб створити відповідний настрій.

Надати квартирі або будинку атмосферу затишку швидко і недорого допоможуть також правильні аксесуари - такі як в'язані наволочки для подушок і інших дрібниць - склянок і чашок, наприклад.

Не секрет, що в холоди допомагає зігрітися тепла їжа і гарячі напої. Якщо у вас вдома все-таки буває прохолодно, обзаведіться стильною посудом з товстими стінками, які збережуть тепло вашої їжі і напоїв.

А для тих, у кого немає часу шукати або створювати затишні аксесуари самостійно, у нас є хороша новина.Всі предмети, які ви бачите на картинках, а також багато інших, ви зможете купити в будь-якому з магазинів ІКЕА, де з 2 грудня на стелажах знову з'явиться колекція ШАЛЕ, випущена в минулому році і мала грандіозний успіх.

З її допомогою ви зможете подарувати собі трохи романтики швейцарських гір і незабутніх теплих вечорів з ароматом какао: картаті пледи, свічки, шкури, м'які подушки в теплих ніжних тонах - всі ці дрібниці відмінно впишуться в інтер'єр і допоможуть пережити чергову холодну зиму.

Цікаві статті, новини, а також рецепти, гороскопи та багато іншого шукайте на нашому сайті і сторінках свіжих випусків PDF-журналу.