Батько дитини співачки МакSим вважав за краще одружуватися на дочці мільйонера

11 місяців тому, 29 жовтня 2014 го, в одній з елітних клінік Москви відома співачка МакSим народила другу доньку. І вже трохи більше року, як тепер уже її колишній цивільний чоловік, 34-річний бізнесмен Антон Петров зустрічається з 21-річною студенткою факультету мистецтв МГУ Лізою, дочкою російського мільйонера і депутата Державної думи РФ Олександра Бриксін. На цьому тижні пара відзначить весілля, повідомляє видання "Старх". Хоча розписалися вони вже цієї весни, через рік після знайомства, весілля була відкладена через державних іспитів і захисту нареченою диплома.

"Як же швидко час летить ... Уже рік з тобою", - написала 14 серпня в одній із соціальних мереж Єлизавета. У цей день закоханий чоловік буквально обсипав дівчину квітами - заставив букетами з троянд та ромашок всю територію особняка, де вони провели романтичну відпустку.

Зрада свого цивільного чоловіка співачка сприйняла болісно. Її приятелька Регіна розповіла, що та "не спала ночами, плакала в подушку, але біль тримала всередині". Марина - так звуть співачку "в миру" - завжди мріяла про повноцінну сім'ю. На жаль, поки цієї мрії не довелося збутися.

Втім, про Антона вона висловлюється без негативу.Він хороший батько, допомагає їй з маленькою Машенькою - часто приїжджає в гості, няньчиться, носить на руках, спостерігає за тим, як дочка росте, розповідає "Старх". Купує їй іграшки, дарує Марині квіти.

Зараз МакSим разом з двома дочками - 6-річної Сашею і 11-місячної Машею - готується до новосілля в просторій квартирі, яку їй подарував Антон.

"На жаль, ми не змогли стати сім'єю, ніде правди діти, - поділилася вона. - Життя непередбачуване. Любов проходить. Нехай він буде щасливий", - прокоментувала ситуацію вона.

Будьте в курсі останніх новин. Слідкуйте за оновленнями на нашому сайті, а також читайте наш PDF-журнал, який виходить щоранку.

Loading...