Дружина Йосипа Кобзона прокоментувала його важкий стан

Вчора, після того як Йосип Кобзон не зміг приїхати на концерт, який влаштував відомий артист Олександр Градський, в ЗМІ з'явилася інформація про те, що у тяжкохворого чоловіка стався напад і його терміново госпіталізували. Його дружина Неллі прояснила сьогодні ситуацію з його здоров'ям.

"Нічого страшного не сталося, він застудився, був нежить. Він не став їхати на захід, і, зрозуміло, вибачився перед Градским. Ну що ж, з усіма трапляється", - повідомила вона "СтарХіту".

Незважаючи на свій поважний вік, 79-річний Йосип не може залишити роботу. Він не раз зізнавався в своєму трудоголізм.

"Я не вмію відпочивати. Просто сидіти вдома не можу - набридає. Без сцени і концертів мені тяжко. Коли на відпочинку включаю телевізор і бачу, як мої колеги працюють, відчуваю себе нікому не потрібним неробою, стає сумно. До того ж море я не люблю. А Неллі, навпаки, з пляжу не витягнеш. Рідкісні годинник будинку проводжу з книгою в руках - у мене велика бібліотека ", - цитує видання.

Іноді він робить короткі поїздки, відвідує фестивалі. Але подорожувати не любить. Чоловікові більше подобається, коли його донька Наталя з чоловіком і чотирма дітьми приїжджають з Лондона відвідати його.

"Йосип Давидович вважає за краще жити в Москві, де кипить робота.Довгі посиденьки теж не визнає - витрачає час з користю ", - пишається дружина.

Нагадаємо, що в минулому році популярний співак, незважаючи на закиди співгромадян, поїхав лікуватися до Італії. Пізніше Неллі Михайлівна розповіла, що це вона вмовила чоловіка їхати, хоч він і не хотів. "Що ти цим доведеш? Незважаючи на те що у нас чудові лікарі, на жаль, немає необхідного обладнання, яке потрібно тобі для лікування, що ж робити? Якщо помреш, кому від цього легше?" - говорила вона йому.

Популярний співак багато років бореться з хворобою: 8 років тому лікарі знайшли у нього рак передміхурової залози.

Loading...