Іван Охлобистін має намір балотуватися в президенти Росії

Актор, режисер, журналіст, письменник і колишній священик Іван Охлобистін заявив, що має намір запропонувати свою кандидатуру на пост президента Російської Федерації.

_"В ході довгих роздумів ми прийшли до переконання, що я буду балотуватися в президенти Російської Федерації._Моя мотивація - принести благо, але так будуть говорити все, можна прочитати чиюсь іншу передвиборчу кампанію. Але можу сказати, чого точно не буде. Чи не буде бабусям обіцянок на третій день - комунізм і пенсію в три мільйони ", - заявив Іван Охлобистін на прес-конференції.

В рамках розмови про свою передвиборну компанію Охлобистін пообіцяв створити "якийсь філософсько-ідеологічний концепт, якого не вистачає". Він також мріє про монархію, величезної армії і нову гонку озброєнь.

В інтерв'ю РІА Новини екс-священик додав: "У мене немає грошей, немає ніякого політичного досвіду, але іноді тебе за комір бере доля, в даному випадку промисел Божий, і ти повинен".

Відзначимо, що єдиним серйозним перешкодою для висунення своєї кандидатури Іван вважає несхвалення церкви. "Я перебуваю в дуже щільному контакті з Церквою, і якщо відразу скажуть" не можна ", миті не буде, щоб я сумнівався, бо для мене це набагато дорожче, ніж президент", - запевнив Охлобистін.

Втім, Московський патріархат вже дав свої коментарі з приводу дій Охлобистіна. Слова глави синодального Відділу по взаєминах Церкви і суспільства цитує видання "Інтерфакс-Релігія": "Висувати свою кандидатуру на ту або іншу владну позицію священик може тільки в тому випадку, якщо його на це благословить Священний Синод. Вести агітацію він не може в будь-якому випадку. Тому вихід для священика Іоанна Охлобистіна є тільки один: відмовитися від висунення і припинити будь-яку агітаційну діяльність ".

Loading...