"Найскладніше було під час переговорів": Марія Захарова розповіла про свій схудненні

41-річна Марія Захарова - одна з найбільш обговорюваних жінок-політиків в Росії. Днями вийшло в світ перше інтерв'ю офіційного представника МЗС глянцевому журналу Tatler, в якому Марія розкрила деякі таємниці свого життя поза роботою.

Дивлячись на фотографії Марії, складно уявити, що вона за два роки скинула 20 кілограмів. На роботу речник МЗС брала контейнери з курячою грудкою і брокколі. За словами Марії, найскладніше було під час міжнародних переговорів: "Коли я могла - пояснювала. Коли не могла - вдавала, що їм, причому вельми художньо". Марія Захарова займається спортом, веде актину спосіб життя, в черговий раз доводячи, що навіть при такій колосальній зайнятості можливо знайти час на себе.

Крім того, Марія розповіла про своє хобі - колекціонування мініатюрних предметів інтер'єру. Інтерес до цього виник у неї в дитинстві, коли вона познайомилася з книгою про витонченої копії петербурзької квартири одного Пушкіна Павла Нащокіна. "Я тоді ще не вміла читати, але головними були картинки. Уявити, що все це такого розміру, було неможливо." Світ в світі "мене до цих пір заворожує", - цитує дипломата Tatler.

Першим експонатом в колекції Захарової стала мініатюрна солом'яний капелюшок з квіткою, побачена в Пекіні. Власник сувеніра довго відмовлятися продати капелюшок, але в результаті здався перед напором юної Марії і подарував її. Уже пізніше, подорожуючи по світу, дипломат привозила різні предмети в свою колекцію: з Англії - фарфорову ванну, з Канади - крісло-игольниц, з Калінінграда - бурштиновий праску. Згодом кількість експонатів збільшилася настільки, що було потрібно окреме місце для їх зберігання.

У квартирі батьків Марії стоїть дерев'яний будиночок метрової висоти, в якому помістилася вся колекція мініатюрних предметів, з любов'ю зібрана спікером МЗС РФ Марією Захарової.

Loading...