"Я людина невоцерковлені, але віруючий": Ксенія Собчак пояснила, чому танцювала біля храму

Сьогодні, 15 січня, в ефірі радіо "КП" кандидат в президенти Росії Ксенія Собчак відповіла на незручне запитання про відеоролик, який був спочатку розміщений, а потім видалений з її блогу. На ньому молода мати з чоловіком і другом сім'ї веселяться на тлі храму. У святкуючих Новий рік зірок була помічена пляшка, в якій, можливо, був алкоголь.

"Я людина невоцерковлені, але віруючий. Церква - це те місце, де потрібно страждати? Чому, пішовши в прекрасну новорічну ніч в теплому одязі, пуховиках з моїм чоловіком під прекрасну музику Muse, не можна танцювати? Чому ми не можемо танцювати недалеко від церкви? ми не заходимо на територію цієї церкви. ми в гарному настрої ... І церква, вона не про страждання. вона про радість ", - пояснила Ксенія. "А що, я там гола танцюю? Підпис про" Пуссі Райот "- жарт", - підкреслила вона.

"Як включив, так і вимкнув ... Мені спогади Зюганова вистачило ...", "Поверніться на" Дом-2 ", це ваше. Хоча б цікавіше буде. А політика - не ваше. Ви шоумен, а не політик", "Ксюша мені подобається , але мені не подобаються жінки, які лізуть в чоловічі справи. Природа покарає тих, хто буде йти проти неї. у жінки інші зовсім справи були в усі часи "," Сина сама не ростить, а як хочеться керувати країною ... ", - пишуть противники Ксенії в коментарях.

"Так, Ксюша ... Дуже Вам співчуваю.Публіка в коментарях, м'яко кажучи, інтелектом не блищить "," Дуже сподобалися логічність і конкретність. Досить відверто і змістовно "," В дебатах розумної Собчак рівних немає "," Хороші інтерв'ю. Особливо сподобалося, як ви фактами і російськими реаліями відповідали на провокаційні запитання журналіста з КП. Ще сподобалися ваші слова щодо 90-х. Постійно докоряють цією темою всіх, хто має щось проти сформованого режиму, проводячи між ними паралелі в стилі "а ось в 90-е" ", - підтримують кандидата в президенти передплатники.

Loading...