Сумісність: він -Стрелец, вона - Козеріг

Напевно, його дивовижна здатність створювати навколо себе атмосферу легкості з самого початку викличе у тебе потяг до нього. Він настільки підкорить тебе своєю чарівністю, що тобі захочеться дістати його і вже ніколи не розлучатися з ним.

Ти, серйозна, твердо стоїть на ногах жінка, будеш зачарована його вмінням підходити до всього жартома, викручуватися з будь-якої, навіть самої важкої ситуації і без видимих ​​зусиль, як би зовсім випадково, досягати успіху в справах.

Ти почнеш їм захоплюватися, а звідси один тільки крок до любові, оскільки ти любиш те, що цінуєш і поважаєш.

Тобі захочеться дізнатися його ближче, щоб розгадати секрет людини, яка нічого не робить серйозно. Ти зустрінешся з ним один раз, потім другий, і, нарешті, поступово почнеш здогадуватися: він просто улюбленець долі, а його уявні досягнення не мають нічого спільного ні з працею, ні з ретельністю.

Він завжди виявляється в потрібному місці в потрібний момент, випадково зустрічає потрібну людину, і все починає крутитися само собою. Коли ти зрозумієш, в чому справа, твоє ставлення до нього зміниться. Твоє повагу до нього стане слабшати, і далі все покотиться шкереберть ...

Останнім клином, що руйнують ваш союз, стане дивний звичай твого партнера зникати саме в той момент, коли у тебе виникають проблеми. Як це буде тебе дратувати! Тобі хочеться, щоб поруч був сильний чоловік, але ти притягуєш слабких.

Це відбувається тому, що ти справляєш враження жінки, здатної впоратися з будь-якими труднощами, тому слабкі натури прагнуть сховатися в твоїй тіні. Нічого дивного, що так сталося і цього разу.

Стрілець відноситься до розряду навіжених, навіжених, шалених людей, він мало схожий на солідного, відповідального чоловіка, про який ти мрієш.

Loading...