4 секрету весняної дієти

З приходом весни змінюється не тільки наш гардероб, але і звички харчування. Адже починають з'являтися багаті вітамінами свіжі фрукти і овочі, які є нашими помічниками на шляху до досягнення стрункої фігури.

Провідні американські дієтологи дають _4 ради, як грамотно скласти свій раціон харчування_с приходом довгоочікуваного тепла і позбутися від зайвих кілограмів.

1. Гарячий сніданок

Кращий сніданок - гаряча каша. Гаряче блюдо із зернових має більший обсяг, ніж холодне - це дає можливість вгамувати голод на досить тривалий час. Крім того, багатий клітковиною сніданок дозволяє запобігти появі діабету, а за деякими даними і онкологічних захворювань.

2. Салати

Намагайтеся їсти якомога більше салатів зі свіжих овочів і фруктів. Останні дослідження показують, що навіть велика порція низькокалорійного салату містить в собі менше калорій, ніж звичні страви. А невелика порція салату, з'їденого перед основною стравою, знижує кількість одержуваних калорій на 12%. Небажано додавати в салати майонез, сметану або рослинне масло.

3. Зелений чай

Це один з найкорисніших напоїв.Він має сильні антиоксидантні властивості і при цьому не містить калорій. Зеленим чаєм слід замінити всі газовані і солодкі напої.

4 секрету весняної дієти

4. Шоколад

Темний шоколад здатний утамувати відчуття голоду на досить тривалий час. До того ж, в цих ласощах містяться речовини, що підвищують настрій - це особливо актуально для тих, хто схильний до весняної хандри. Однак зловживати шоколадом або замінювати їм повноцінний прийом їжі не можна.

Loading...