Кіркоров, Крутий і Агурбаш підтримали учасницю "Дитячого Євробачення"

Вчора, 15 листопада, в караоке-hall ресторану "Чайка" відбулася офіційна російська pre-party конкурсу пісні "Дитяче Євробачення - 2017". Філіп Кіркоров, Ігор Крутой та інші зірки підтримали 14-річну Поліну Богусевич, яка відправиться в Тбілісі, аби 26 листопада представити Росію у фіналі конкурсу.

Піднявшись на сцену, Філіпп сказав зворушливу промову: "Дорога Полиночка, я від щирого серця бажаю тобі перемоги і дуже високо оцінюю твої шанси, тому що ти дуже яскрава і талановита. Колись я теж стояв на сцені цього конкурсу, я прекрасно пам'ятаю свої почуття, своє хвилювання, весь цей тягар відповідальності, який лягає на плечі. Це велика честь - представляти свою країну на головному музичному конкурсі Європи. Не раз я брав участь в конкурсі і як автор пісень, і як наставник наших конкурсантів, мене багато що пов'язує з "Євробачення м ", і я можу сказати, що по-справжньому люблю цей конкурс. Це величезний досвід, який напевно залишиться з тобою на все життя. Виходь на сцену і насолоджуйся своїм моментом, ну а ми все будемо хворіти і голосувати за тебе".

Співачка Анжеліка Агурбаш подарувала Поліні свій талісман, з яким виступала на конкурсі в 2005 році.

Підтримати Поліну і побажати їй удачі прийшли також її друзі та колеги по Академії популярної музики Ігоря Крутого і продюсер Крутий особисто, співачка Тіна Кузнєцова, письменник Олег Рой, кращий бітбоксер Росії Вахтанг, Сергій Прикажчиків з групи Pizza, фіналісти шоу "Танці на ТНТ" Піна (Олена Басенко) і сестри Михайлец, телеведуча Липа, шоумен і співак Григорій Юрченко, співачка Аліна Гроссу і багато інших.

Якщо ви теж хочете підтримати Поліну, то зможете зробити це на офіційному сайті конкурсу в період з 24 по 26 листопада. Відмінною особливістю цьогорічного конкурсу стане можливість для глядачів віддати голос за конкурсанта своєї країни.

Loading...