Лев Дуров помер

Увечері 7 серпня російські інформаційні агентства "Інтерфакс" і "РІА Новини", з посиланням на джерела в медичних колах столиці, повідомили: 83-річний народний артист СРСР Лев Дуров був екстрено госпіталізований в Першу міську лікарню на Ленінському проспекті.

Літнього чоловіка доставили в медичний заклад з підозрою на інсульт, але за результатами обстеження йому був поставлений діагноз "гостра серцева недостатність".

Сьогодні маестро помер в реанімації цієї лікарні, повідомила газета "Ведомости", з посиланням на слова його дочки, Катерини Дурової. "Так, дійсно, Лев Костянтинович помер без п'яти хвилин годину в ніч на 20 серпня", - наводить її слова видання.

За добу до смерті Дурову зробили термінову операцію, після чого він у вкрай важкому стані був введений в стан медикаментозної коми. Вивести з неї актора медики не встигли.

Два роки тому він вже змушував шанувальників похвилюватися, потрапивши до Боткінської лікарні з перелом шийки стегна, переніс складну операцію і був виписаний. Ще роком раніше Лев Костянтинович переніс інсульт. Після нападу він заново вчився ходити і говорити.

Лев Дуров народився 23 грудня 1931 році в Москві.Він був нащадком відомої династії російських циркових артистів. Актор і режисер зіграв близько двох сотень ролей, в тому числі у фільмах "Старики-розбійники", "Москва-Кассіопея", "Отроки у всесвіті", "Калина червона" і "Не бійся, я з тобою!", "Сімнадцять миттєвостей весни "," Д'Артаньян і три мушкетери "і" Велика перерва ", поставив десятки вистав. У 1990 р Лев Дуров отримав звання народного артиста СРСР. Був кавалером ордена "За заслуги перед Вітчизною" III і IV ступеня.

Прощання з Левом Костянтиновичем пройде в Театрі на Малій Бронній 24 серпня.

ellkar.com висловлює співчуття родині, колегам і шанувальникам артиста.

Loading...