Ось такий от Новий рік!

Перед самим Новим роком моя 15-ти річна дочка підібрала в під'їзді кошеня і я погодилася, що він поживе у нас, поки ми його куди-небудь не влаштуємо.

На сам Новий рік дочка пішла святкувати з друзями, а до мене прийшла подруга з маленьким сином. Він ще тільки почав говорити і говорив - як квакав (по складах). Ми накрили стіл і приготувалися відкривати шампанське (було десь 23-45).

І тут Максим попросився спати. Ну, справа така, я пішла в дитячу стелити йому постіль і вирішила - все-таки Новий рік - постелити йому новий комплект постільної білизни. Потім я його вмила, розділу, поклала в ліжко і совсех сторін підіткнула йому ковдру, щоб було тепліше ... Подруга кричить з кімнати, що вже майже 12 і йди швидше.

Але тільки я зібралася йти, як Макс висовує голову і кваквает: "Ті-тя Све-та! Тут ка-жет-ся щось лежить!"

З кімнати кричить подруга, що вже майже Новий рік, тому я швидше кажу: "Спи, Максик, нічого там немає!" У відповідь чую: "Ті-тя Све-та тут ка-жет-ся хтось обо-срал-ся!" Він відкидає ковдру і я з жахом, ще нічого не бачачи (світло вимкнене), по одному запаху розумію, що він має рацію! Вмикаю світло, відкидаю ковдру - мама ти моя! Дитина ВЕСЬ в лайні, ліжко і все інше - теж (не дарма ж я його кутала, підтикати і плескали !!!).

Подруга вже кричить, що треба відкривати шампанське, я витягаю дитини, тягну його в ванну, кричу подрузі, що б бігла його мила, сама стаскиваю білизна ... Суєта, метушня, причому подруга здивовано дивиться на сина і каже: "синочка, ти так пахнеш , як ніби в гавно заліз! "

Коротше, Новий рік з нею ми зустріли тільки в 00-45, коли помили дитини, перестелили ліжко і закрили в кухні котеночка (це він, гад, "позначив" свіжу білизну, поки я мила дитини). А сама білизна стиралася всю новорічну ніч.

Ось такий от Новий рік був у нас один раз.

Loading...