Новий стайлінг від Timotei

Timotei представляє нову лінію засобів для укладки волосся, засновану на натуральних компонентах. Завдяки таким компонентам, як рожеве масло, екстракт перлів і масло авокадо, ваша укладання протримається весь день, а волосся при цьому залишаться м'якими і еластичними.

У новій лінії ви знайдете всі необхідні засоби для укладання різних типів волосся, а також гель для укладання з "ефектом мокрого волосся" для чоловіків.

Лак для волосся із серії "Розкішний об'єм" з екстрактами тонізуючому гуарани і мірри забезпечує еластичну фіксацію і об'єм волосся від коренів.

Кошти з серії "Мерехтливий блиск" відмінно підійдуть для всіх типів волосся і забезпечать надійну фіксацію і блиск. При цьому лак не пересушує волосся і надає їм м'якість. Якщо наносити щоранку аква-спрей з цієї ж серії на сухі або підсушені рушником волосся, ви досягнете більше ефекту. Змивати засіб не потрібно. Також аква-спрей ідеально підходить, якщо необхідно освіжити укладку протягом дня.

Кошти з серії "Інтенсивна захист" підходять для сухих і пошкоджених волосся. Лак для волосся містить екстракт мірри, масло авокадо і горіха макадамії, забезпечує живлення волосся і еластичну фіксацію на 24 години.

Також в лінії представлені лаки з екстрактом мірри різного ступеня фіксації - сильної і надсильної, які підходять для всіх типів волосся. Вони забезпечують фіксацію на 24 години, легко видаляються при розчісуванні, і при цьому зберігають м'якість волосся і блиск.

Не залишилися без уваги і чоловіки. Гель для укладання з екстрактом бамбука і мірри відмінно підходить для укладання коротких і неслухняних волосся, надаючи їм ефект "мокрого волосся", при цьому забезпечуючи сильну фіксацію на 24 години.

Ніколи ще кошти для стайлінгу не були настільки натуральними!

Loading...