Освіта за кордоном

Освітні програми в європейських та американських навчальних закладах настільки різнопланові, що можна вибрати схему навчання практично на будь-який смак. Наприклад, щоб вчитися у ВНЗ, необов'язково на це витрачати 5-6 років, - існують програми студентського обміну, які тривають всього півроку або рік. На курси або стажування можна поїхати навіть на кілька місяців, - наприклад, на літні канікули.

Перше, з чим зіткнетеся ви або ваша дитина, - це знання іноземної мови. Чим серйозніше програма, тим серйозніше вимоги до мови. При вступі до ВНЗ необхідно буде пройти мовної тест- усну чи письмову, стандартний для всіх іноземних студентів. Насправді, цих іспитів сотня!

Необхідні сертифікати для різних країн

Ще один делікатне питання, від вирішення якого залежить подальше навчання: їхати самостійно або скористатися послугами фірм?

У чому переваги фірм-посередників?

Сьогодні знамениті університети по всьому світу відкриті для іноземних студентів. У кожного з них свої вступні випробування і програми навчання, в кожній з країн своя система освіти і вимоги до іноземних студентів.

Освіта в США

Освіта в Німеччині

Освіта в Іспанії

Освіта в Великобританії

На замовлення популярної лондонської газети "Times" був складений щорічний рейтинг 100 найкращих, престижних вищих навчальних закладів світу. Другий рік поспіль першість утримує Гарвардський університет в США. Друге і третє місця були віддані британським університетам Кембриджу та Оксфорду.

Топ-10 кращих ВНЗ світу

Loading...