Хто виграв Олімпіаду-2010?

У Ванкувері ввечері 28 лютого по місцевим часом (вранці 1 березня по московським часом) пройшла церемонія закриття зимових Олімпійських ігор. Спортсмени якої країни стали головними героями цих змагань?

Канадці з рекордом виграли ці олімпійські ігри. Збірна Канади побила рекорд за кількістю золота для господарів Олімпіади і стала найуспішнішою командою-господаркою в історії зимових ігор.

так, в скарбничці Канади 26 медалей. З них: 14 золотих, 7 срібних і 5 бронзових. На другому місці за кількістю вищих нагород - Німеччина. У німців 10 золотих, а також 13 срібних і 7 бронзових. Замкнули трійку лідерів США - 9 золотих, 15 срібних, 13 бронзових.

Росія опинилася в цей раз лише на 11 місці. В нас -15 медалей: 3 золотих, 5 срібних і 7 бронзових. На медалі ми сподівалися і в останній олімпійський день. Але наші лижники не змогли завоювати нагороди в мас-старті на 50 кілометрів. Кращий результат серед росіян показав Максим Вилегжаніна, який посів 8-е місце з відставанням від переможця в 10,9 секунди.

Відразу після гонки росіянин Олександр Легков, який зайняв в мас-старті 14-е місце, пообіцяв, що на Олімпіаді-2014 в Сочі виступить краще: "Я не опускаю руки, буду боротися ... Я обіцяю, що я все обдумаю, все зважу, все зміню.Я нікого не боюся з цих суперників, знаю, що можу з ними боротися, і я багато раз це доводив. Обіцяю, що все зміниться, Росія буде ще на вершині. Це точно! Я хочу бути там, де стоять всі олімпійці з медалями, і я це зроблю ".

На церемонії закриття мер Ванкувера Грегор Робінсон передав олімпійський прапор чолі МОК Жаку Рогге, який, в свою чергу вручив його меру Сочі Анатолію Пахомову.