В'ячеславу Зайцеву - 77

В'ячеслав Зайцев - легенда російської індустрії моди. У далекому 1962 році він з відзнакою закінчив Московський текстильний інститут. Кілька років пропрацював художнім керівником на Експериментально-технічної швейній фабриці Мособлсовнархоза в Бабушкіна.

У 1965 році перейшов в Загальносоюзний Будинок моделей одягу на Кузнецькому мосту в Москві, де пропрацював 13 років. На замовлення створював костюми для театру, кіно, телебачення, естради, фігурного катання. Невелике ательє, яке він відкрив в 1979 році, до 1982 року перетворилося в Московський будинок моди.

Його таланти були по достоїнству оцінені не тільки звичайними клієнтками Будинки. В'ячеслав є офіційним модельєром чоловік перших осіб держави - Людмили Путіної та Світлани Медведєвої. Співпрацює з модними брендами та російськими зірками естради.

З 2007 по 2009 Зайцев був ведучим шоу Модний вирок на Першому каналі, і хоча він залишив проект, поступившись свою роль історику моди Олександру Васильєву, до сих пір знаходиться у відмінних відносинах з колишніми колегами.

Завдяки неординарному погляду на світ і завидною працездатності В'ячеслав став народним художником України, заслуженим діячем мистецтв Російської Федерації, лауреатом Державної премії Російської Федерації.Він також є володарем орденів "За заслуги перед Вітчизною IV ступеня", "Знак Пошани" та медалі ордена Івана Калити.

У своєму поважному віці він залишається енергійним і бадьорим, і до сих пір радує шанувальників свого таланту новими роботами. У 2012 році він ледь не залишив роботу, всерйоз хотів піти на пенсію, але вчасно передумав. Дача, овочі і фрукти почекають. Адже йому - всього 77.

Всі новини з життя зірок, а також цікаві факти про здоров'я, красу, моду шукайте на нашому сайті і сторінках свіжих випусків PDF-журналу.

Loading...