Тренд сезону - берети: як і з чим їх носити

Летить тренч, тільняшка, брюки-кльош ... Весь цей легкий шик вінчається беретом. Колір не має значення - хоч яскраво-червоний, хоч сірий, хоч в клітинку. Головне, щоб бере гармоніював з верхнім одягом. Клітини на берете і на пальто повинні бути однаковими; якщо не виходить, то краще нехай взагалі не буде клітин. Доповніть образ шовковим шарфом. Бере носите злегка недбало, нехай з-під нього вибиваються хвилясті пасма (трохи накрутіть волосся).

І не забудьте про червону помаду!

З великої біжутерією

Якщо вам здається, що створити сучасний ультрамодний образ за допомогою берета неможливо, то спробуйте приміряти ваш головний убір з об'ємним светром, грубими черевиками і, наприклад, плісировані спідницею або ж джинсами-мом. Все одно нудно? Одягніть ваші найяскравіші і довгі сережки. Ви відразу ж помітите, що весь образ заграв новими фарбами.

У стилі високої моди

Сорочка в квіточку, обов'язково з бантом, шкіряна куртка або брючний костюм - саме такі образи пропонує доповнювати беретом креативний директор Gucci. Самі берети можуть бути прикрашені і ланцюгами, і вуаллю, і розсипом кристалів.А колірна гамма не обмежується червоним і чорним, а доходить до золотого і кольору тіффані.

Абсолютний хіт осені - аксесуари та головні убори з чорної глянсової шкіри. Такі відмінно походять для створення total black look або ж богемного способу (в поєднанні з сукнею в підлогу).

З модним пальто

Підбираючи бере до пальто, звертайте увагу на поєднання матеріалів, а не відтінків.

Модні хутряні пальто доповнюйте контрастним беретом з гладкого матеріалу, наприклад, зі шкіри. Велюрові і оксамитові носите з вініловими плащами. Шерсть відмінно поєднується з Ангорою або деніму. А креп і вельвет можуть скласти чудову компанію замші або овчині.

Loading...