Skip to main content

Серія по догляду за волоссям Elixir Ultime Kérastase - дорожче золота

У 2010 році бренд K__é__rastase випустив в продаж масло для волосся Elixir Ultime, Воно відразу стало культовим продуктом, завоювавши серця не тільки безлічі дівчат по всьому світу, але і стилістів по волоссю. У цьому сезоні Elixir Ultime стає повноцінною сім'єю, в березні лінійка поповнилася шампунем і маскою для волосся. Багатий і насичений склад коштів обіцяє нашим волоссю справжній рай.

Шампунь-ванна і перетворює волосся маска містять в своєму складі технологію оле-комплекс, побудовану на чотирьох маслах. поєднання масел pracaxi, кукурудзяних зерен, Аргана і камелії дарує пасмам м'якість, підсилює сяйво, захищає від шкідливих впливів навколишнього середовища, відновлює їх структуру, заряджає вітамінами, робить локони менш пористими, слухняними і прекрасними.

Кремова текстура засобів і неймовірний аромат, який можна порівняти з самими прекрасними французькими парфумами, перетворює догляд за волоссям в розкішну процедуру.

До речі, на честь запуску повноцінної лінійки бренд Kérastase представляє новий салонний ритуал по догляду за волоссям "24 Карата". Суть процедури - зробити для волосся даний СПА. Для початку майстер дворазово завдає на волосся шампунь-ванну Elixir Ultime, одночасно роблячи точний масаж голови з техніки мудреців китайської медицини.Потім, в залежності від типу і проблем локонів, фахівець додає в маску одне з масел лінійки Elixir Ultime Les Grands Crus, і дбайливо втирає суміш у волосся.

Завершується спа-подорож нанесенням масла для забарвлених, пошкоджених, тонких і чутливих або нормальних пасом. Цей ритуал перетворює ваше волосся в справжню коштовність, додає їм сяйва, блиску і лоску справжнього діаманта.