Спред

Спред (англ. To spread- "намазувати") - продукт виготовлений з натуральних рослинних масел з додаванням або без додавання молочного жиру. Масова частка загального жиру від 39% до 95%.

Але і самі "спреди" діляться на три підвиди: при вмісті більше 50% молочного жиру вони називаються вершково-рослинними, при утриманні від 15 до 49% молочного жиру - рослинно-вершковими, а при повній відсутності молочного жиру - рослинно-жировими.

Жири змішуються в процесі переетерифікації, в результаті чого не утворюються шкідливі трансізомери жирних кислот. Іншими словами зміст холестерину в спреді мінімально, а також спред багатий наявністю полінасищенних жирних кислот, які необхідні людському організму.

Спред НЕ застигає в холодильнику, його зручно намазувати на хліб. Крім цього його можна використовувати при приготуванні різних страв, наприклад, додавати в каші, Супи, гарніри і використовувати для випікання.

Рецепт приготування спреда

Складові:
10г твердого рослинного масла (кокосове або пальмове)
1,5 ст.л.растітельного масла (наприклад, соняшникова)
1 ч.л.яічного жовтка
1 ч.л.молока
Сіль, сік лимона і зелень

Спосіб приготування:
Розтопіть твердий рослинний жир (в каструльці або в мікрохвильовій печі. Додайте в каструльку рослинне масло і помістіть каструльку в крижану воду. Ретельно перемішайте вміст міксером на мінімальній швидкості.
Витягніть каструльку з холодної води, додайте в отриману суміш яєчний жовток і молоко. Заважайте, поки не отримаєте густу консистенцію.
Додайте сіль, лимонний сік, перець або приправу за своїм смаком. Перемішайте.
Готовий спред зберігати в холодильнику!

фото shutterstock.com

Loading...