Доктор Хаус попрощався назавжди

Актори серіалу "Доктор Хаус" на прощальній вечірці У клубі Сicada в Лос-Анджелесі відбулася прощальна вечірка на честь завершення проекту "Доктор Хаус" ( "House, M.D."). На захід прийшли багато акторів, які брали участь в зйомках полюбився в усьому світі серіалу.

Сліз на очах у головного актора серіалу Х'ю Лорі (Hugh Laurie), звичайно, не було, проте навіть він, давно мріє про завершення проекту, зізнався, що дуже сумно говорити "Доктору Хаусу" "прощай" після 8 років роботи над ним.

Лорі зізнався, що за весь цей час на знімальному майданчику разом з ним побувало близько 300 акторів, і з багатьма він до сих пір підтримує стосунки.

Попрощатися з Хаусом прийшли учасники проекту різного часу. Серед них були Омар Еппс (доктор Форман), Джессі Спенсер (доктор Чейс), Одетт Еннейбл (доктор Адамс), Шарлін Йі (доктор Пак), Роберт Шон Леонард (доктор Уіллсон), Пітер Джекобсон (дотор Тауб), Ембер Темблін (березень Мастерс). А ось Олівії Уайлд, яка зіграла "тринадцяту", і Лізи Едельштейн, Яка виконала роль коханки Хауса, на вечірці, на жаль, не було.

Останній епізод "Хауса" під назвою "Все вмирають" вийде 21 травня. У ньому з'являться багато акторів, які брали участь в проекті раніше.

За роль Грегорі Хауса Х'ю Лорі був 6 разів номінований на премію Еммі, двічі отримав нагороду "Золотий глобус", а в 2012 році потрапив в книгу рекордів Гіннеса, отримавши 700 000 доларів гонорару за один епізод в "Докторі Хаусі".

фото splashnews.com

Офіційно оголошено про закриття серіалу "Доктор Хаус"
Х'ю Лорі набрид Хаус
Х'ю Лорі потрапив до Книги рекордів Гіннесса
Блюз від "доктора Хауса" в топі британського хіт-параду
Восьмий "Доктор Хаус": відомо, хто замінить Кадді

Loading...