5 способів впоратися з весняною нудьгою

Весна радує своїм теплом і появою перших зелених листочків, хочеться зайнятися своєю фігурою і зовнішністю. Але що робити, якщо сил на всі ці зміни немає, а настрій залишає бажати кращого?

Зміна холодного сезону теплим, авітаміноз, стреси - все це призводить до так званої "весняної хандри". Справитися з цим неприємним станом втоми і депресії допоможуть 5 простих порад:

1. Правильне харчування

Необхідно харчуватися продуктами, багатими вуглеводами і білками, які забезпечать організм відсутньої енергією. Включіть у свій раціон крупи, картопля, сир, яйця, молоко, фрукти, а також овочі зеленого кольору.

2. Спорт

Замість того, щоб сидіти перед телевізором, потрібно вести здоровий, активний спосіб життя. Якщо сили волі не вистачає на тренажерний зал, то можна хоча б регулярно робити ранкову зарядку.

3. Музика

Музика здатна підняти настрій не гірше будь-якого препарату від депресії. Намагайтеся робити всі домашні справи, в тому числі і ранкову зарядку, під веселу заводну композицію - гарний настрій буде забезпечено на весь день.

4. Сміх

Намагайтеся якомога більше веселитися: дивіться комедії, читайте анекдоти, жартуєте з друзями.Ставтеся до всього з гумором, адже сміх - це найкращі ліки від усіх хвороб.

5. Яскравий одяг

Вчені довели: люди, часто одягаються у темний одяг, більше схильні до депресивних станів, ніж любителі яскравих кольорів. Тому потрібно якомога швидше змінити чорно-сірий гардероб яскравими обновками. Тим більше, що яскраві кольори супермодні в цьому сезоні.

Крім того, не забувайте контролювати свої думки: не думайте про погане і навчитеся в усьому бачити позитивні сторони.

Loading...