Skip to main content

Перші кроки і нові досягнення: Сергій Лазарєв розповів, як зростає його син

Усвідомлене батьківство, так само, як і материнство, змінює життя на краще. Зважився кілька років тому стати татом співак Сергій Лазарєв тому підтвердження. Сьогодні музикант розповів, як трирічний Микита змінив його життя, чому він приховував сина більше двох років, і коли покаже обличчя хлопчика.

"Я погоджувався, коли мені говорили, що життя зміниться. Ти можеш скільки завгодно кивати, але все одно до кінця не усвідомлюєш, як це буде насправді. Коли народився син, життя дійсно стала повністю підпорядкована тому, чого він хоче, що йому потрібно. і це таке щастя. Найцікавіше і трепетне - це просто дивитися, як кожен день цей маленький чоловічок робить нові досягнення. це ж реально відбувається щодня ", - поділився артист з репортером видання" Антенна ".

Сергій уважно стежить за тим, як росте Микита. "Коли твоя дитина робить перший шажочек, це щось неймовірне", - відзначає він. І, як багато матерів, говорить про синочкові, використовуючи займенник ми: "Ми ходимо і звикли до цього", - пишається зірковий татусь, який навіть зробив татуювання на честь сина.

Сергій розповів, що Микита час від часу супроводжує його на гастролях, вони разом відпочивають, але роблять все це інкогніто.Будучи людиною публічною, артист приховує обличчя свого сина - так він намагається вберегти дитину від негативу. "Так чи інакше колись я покажу сина. Все-таки дитина стає старше, і вже складно уникати громадського виходу", - визнає Сергій Лазарєв.

Маму хлопчика музикант теж приховує. Його друг, Філіп Кіркоров, впевнений, що Микиту народила сурогатна мати. В офіційному шлюбі 33-річний артист жодного разу не перебував, після роману з популярною телеведучою Лерой Кудрявцевою він переключився на відносини з дівчиною з "околомузикальние сфери".