Читачка ЧЕРВНЯ - Olsi

Привіт "Жіночі Пристрасті"! Трохи про своє життя: Середньостатистична жінка 35-ти років. Звучить сумно ... Тому ну ніяк не хочеться так себе називати! Я залишилася все там же, де мені 25, а краще - 27-28. Де пурхаєш як метелик, стріляєш очима на вподобаних тобі хлопців, але в той же час вже усвідомлено аналізуєш свій прожитий досвід.

Повірте, ось початок найкращого віку в житті! Раніше, коли я в зеленому юнацтві чула пісню і бачила кліп "У Светки Соколовою день народження, їй сьогодні 30 років ..." мені було навіть дивно: "треба ж, і в такому поважному віці можна мати гарний вигляд!". А тепер я розумію, наскільки наївні сьогоднішні підлітки. Але ні, я не шкодую про день сьогоднішній. Нічого в моїх відчуттях і зовнішності не змінилося.

Тільки зараз у мене є чоловік, з яким ми вже разом 6 років, і я його шалено люблю і дуже хочу народити від цієї людини дитини. Я ціную, що я не вільна, що кожен вечір з роботи поспішаю додому. Це щастя - прокидатися щодня з коханою людиною, доглядати за ним, і навіть частково розчинятися в ньому. Я вважаю, що все в цьому житті приходить вчасно і не потрібно поспішати, тим більше впадати у відчай. Знайте, що десь там, у найвищій субстанції, хтось або щось обов'язково працює над виконанням вашого замовлення, вашого бажання.

Ніколи, ніколи ні про що не шкодуйте.
Нехай Ви почали пізно або рано пішли.
Хтось нехай геніально грає на флейті,
Але ж пісні бере він з Вашої душі.

Я прошу - ніколи ні про що не шкодуйте,
Ні втрачених днів, ні згорілої любові ...
Нехай інший геніально грає на флейті,
Але ще геніальніша слухали Ви.

З повагою, Ольга - читач OLSI.

Loading...