Степпер

Степпер - тренажер, що імітує ходьбу по східцях. З його допомогою можна чудово натренувати і надати привабливу форму м'язам ніг і сідниць.

Для домашнього використання просто унікальні Министеппер, які не займають багато місця і дають прекрасну кардіонагрузку.

Зазвичай їх поділяють на тренажери з залежним і незалежним ходом педалей, поворотні і з прямим ходом педалей, з важелями і еспандерами для рук або без них. Існують моделі, що дозволяють регулювати навантаження, що дозволити урізноманітнити тренування.

Поворотні степпери навантажують не тільки м'язи нижньої частини тіла, але і м'язи спини, косі м'язи живота і ін. Моделі з еспандерами додатково розробляють м'язи рук і плечі, забезпечуючи рівномірне навантаження на все тіло. Для збільшення навантаження і опрацювання всіх м'язів ви можете використовувати гантелі придатного для вас ваги.

Для багатьох заняття на степпере є досить серйозною кардиотренировках. В цьому випадку краще чергувати швидке шагание "по сходинках" з повільним, можна чергувати вправи на степпере Шаганов на місці, але ні в якому разі не зупинятися, а продовжувати рух, послабивши його інтенсивність.

При наявності будь-якої моделі вам необхідно правильно розрахувати необхідне навантаження, не забувати про розтяжці до і після занять, обов'язково зробити розминку, Не припиняти заняття відразу, приділити час заминка, Яка повинна бути не коротше 5 хвилин.

При хворобах колінних суглобів, варикозі, Підвищеному тиску і серцево-судинних захворюваннях необхідно проконсультуватися з лікарем.

Loading...