Skip to main content

У Мережі з'явилися фото Людмили Путіної з новим коханим

Минулого вівторка, 28 березня, колись першу леді Росії помітили в лондонському аеропорту "Хітроу" в компанії бізнесмена Артура Очеретного. Очевидець, який встиг зробити кілька знімків Людмили, розповів, що пара летіла ранковим рейсом "Лондон - Москва". Їх побачили виходять із зони контролю. Артур йшов попереду, розмовляв по телефону і котив візок з багажем, а слідом за ним - Людмила з не менш великими валізами.

"Я побачив, що народ на кого-то обертається, звичайно, стало цікаво. Спочатку із зони контролю вийшов стильно одягнений чоловік, катівшій візок з декількома валізами. Він паралельно розмовляв по телефону. Поруч з ним йшла доглянута, строго одягнена жінка теж з величезною гойдалкою. Я дізнався в ній колишню дружину нашого президента і почув, як люди неподалік обговорюють її. З рейсу в місто прямувала ще одна пара. Коли всі четверо порівнялися, вони обмінялися кількома фразами, обнялися, поцілувалися і розійшлися. Людмила і її супутник напр вилися до виходу з аеропорту, де їх, мабуть, чекав автомобіль ", - розповів очевидець" СтарХіту ".

Швидше за все, пара повернулася в Москву, щоб відзначити день народження Очеретного, який був 29 березня.

Нагадаємо, що офіційне розлучення подружжя Путіних відбувся чотири роки тому. Тоді Людмила на деякий час пропала з таблоїдів. Однак в наприкінці 2015 року чутки про те, що колишня дружина президента знайшла нового коханого, облетіли всю країну. Коментарі з цього приводу, звичайно ж, ніхто не давав. Але спільні виходи в світ і фотографії стали тому підтвердженням. Потім ЗМІ заговорили про те, що Путіна і Очеретний все-таки одружені, і крім того, Людмила взяла прізвище свого супутника. Але, знову ж таки, ніяких доказів і підтвердження цієї інформації не було.